30 gru 2016

57. Informator 4.11 - 30.12


Stan przed aktualizacją: 74
Dodanych blogów: 2
Stan po aktualizacji: 76Kategoria: Autorskie 
Bohaterowie: Charlotte Trammel, Adam Craver, Nathan Jenkins 
Opis opowiadania:  A co jeśli nagle znalazłbyś się w innym świecie? Świecie, w którym przyszło mi żyć? Pełnym wampirów. Bestii, które zabiły mi jedyną bliską osobą? Jestem Charlotte i uczę się w Akademii,na strażnika, aby już nigdy te bestie nie pokazały swojej "wyższości". Abym już nigdy nie musiała czuć tego cholernego uczucia, które towarzyszyło mi tamtego dnia. 
Autor: Charlotte Dowell 


Kategoria: Autorskie
Bohaterowie: Camilla, Marta, Amelia i inni
Opis opowiadania: Camilla – piękna wampirzyca z pazurem, której lepiej nie wchodzić w drogę; nie do końca potrafi panować nad własnymi emocjami. Amelia – niczego nieświadoma, zagubiona dusza, wepchnięta siłą w świat istot nocy. Marta – uosobienie spokoju i niewinności, w pełni akceptująca swoją wampirzą naturę, ale żyjąca od zawsze z dala od swojego gatunku.
Co je łączy? Z pewnością pragnienie krwi, ale to jest oczywiste. Jest jeszcze jeden mały szczegół, zapisany gdzieś w zakamarkach ich dusz – cząstka samego Draculi.
Każda z nich zaczęła swoją historię w inny sposób, w innym czasie, ale los pcha je ku sobie właśnie teraz, żeby zjednoczyły siły, aby stanąć przed czymś znacznie gorszym, niż wampir czyhający na Ciebie w ciemnym zaułku. 
Autor: Adna

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz