Regulamin


Ogólnie:

 
1. Wszelkie wulgaryzmy stawiają Cię w złym świetle – to, co piszesz, mówi o Tobie.
2. Dobre rady zawsze są przez nas mile widziane – nie jesteśmy nieomylni i jak każdy człowiek popełniamy błędy.
3. Uzasadnioną krytykę przyjmujemy i bierzemy pod uwagę przy ewentualnych zmianach, nieuzasadnioną usuwamy.


Regulamin dla osób, które wysyłają zgłoszenie:


1. Zgłoszenia przyjmujemy tylko w zakładce zgłoszenia.
2. Przyjmujemy opowiadania/tłumaczenia z wszystkich serwisów.
3. Blogi, które są z ograniczonym dostępem (wyłącznie dla zaproszonych czytelników) nie będą przyjmowane – katalog gromadzi opowiadania dostępne dla wszystkich czytelników, także anonimowych.
4. Jedna osoba może zgłosić dowolną liczbę blogów.
5. W jednym komentarzu można zgłosić TYLKO jednego bloga. Jeśli chcesz ich zgłosić więcej, zrób to w kolejnych komentarzach.
6. W zgłoszeniu wybierz tylko jedną kategorię. Jeśli twój blog jest pisany w innej niż dostępne zaproponuj odpowiednią kategorię /podkategorię, a będzie dodana.
7. Jeśli twój blog kwalifikuje się do większej liczby podkategorii niż jedna, automatycznie zostaje zakwalifikowany do podkategorii Crossover.
8. Jeśli załoga Katalogu uzna, że zgłaszany blog nie jest powiązany z wampirami, zgłoszenie automatycznie zostaje odrzucone. Załoga poinformuje o tym na stronie danego opowiadania lub pod zgłoszeniem.


Podstawowe warunki, które musisz spełnić, aby twój blog został przyjęty:


1. Opowiadanie musi zawierać w sobie motyw wampira.
2. Wymagane jest dodanie linku lub buttona z odnośnikiem do Katalogu.
3. Na zgłoszonym blogu musi widnieć przynajmniej jeden rozdział lub prolog. Nie przyjmujemy blogów zawierających tylko posta o charakterze informacyjnym.
4. Ostatni rozdział nie może się ukazać dawniej niż rok temu.Regulamin dla osób, których opowiadania zostały przyjęte:


1. Kiedy dodajesz nowy post na swoim blogu poinformuj nas o tym w zakładce nowe rozdziały. Jeśli dodajesz posty częściej niż raz w tygodniu, wtedy dodajemy rozdział najświeższy.
2. O jakichkolwiek zmianach na swoim blogu poinformuj nas w zakładce zmiany (np. zmiana adresu bloga czy opisu)
3. Nie usuwamy opowiadań, które są zakończone wystarczy, ze napiszesz w zakładce zmiany, ze twój blog jest zakończony.
4. Jeśli chcesz usunąć swój blog z naszego katalogu, poinformuj nas w zakładce: usunięcia, pozostawiając w komentarzu przykładowy formularz podany w zakładce.
5. Kiedy dany autor usunie swojego bloga z Katalogu, może ponownie go dodać. Wystarczy jeszcze raz wysłać zgłoszenie i spełnić wymagane przez nas kryteria.
6. Jeśli na twoim blogu przez rok nie pojawi się żaden post lub brakuje buttona/linku do Katalogu automatycznie twoje opowiadanie zostanie usunięte. Wszystkie opowiadania sprawdzamy pod koniec każdego półrocza - w czerwcu oraz grudniu. Załoga nie ma obowiązku poinformowania o tym fakcie. Lista usuniętych opowiadań wraz z przyczyną zostaje opublikowana w podsumowaniu miesiąca, w którym były sprawdzane blogi należące do spisy
7. Jeśli chcesz wziąć udział w jakimkolwiek konkursie czy akcji organizowanej przez nasz katalog, zapoznaj się z jego regulaminem i przestrzegaj jego zasad. Za ich złamanie karamy dyskwalifikacją.

Na znak, że przeczytałeś regulamin na końcu zgłoszenia napisz hasło, które brzmi: żądny krwi . Hasło co jakiś czas będzie zmieniane.

Zastrzegamy sobie prawo do zmiany regulaminu. Nie musimy informować o wszystkich zmianach regulaminu, np. zmiana hasła do formularza zgłoszeniowego, niemniej o poważniejszych zmianach będziemy informować wszystkich zainteresowanych.
Aktualizacja: 18.04.2017
Załoga Katalogu Opowiadań o wampirach

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz