Zgłoszenia

Przed napisaniem zgłoszenia sprawdź zakładkę regulamin a także kategorie, aby zorientować się do jakiej kategorii należy twój blog. Po wysłaniu zgłoszenia pod komentarzem pojawi się odpowiedz czy dane opowiadanie zostało przyjęte.

Formularz zgłoszenia:

1. Pełny tytuł bloga
2. Adres bloga
  3. Kategoria
[W przypadku FF proszę o podanie podkategorii]
4. Bohaterowie
5. Opis opowiadania
6. Autor opowiadania
7. Hasło
[podane w regulaminie] 

3 komentarze:

 1. 1.Wampirzy mrok.
  2.http://wampirzymrok.blogspot.com/p/o-opowiadaniu.html
  3.Dark fantasy.
  4.Wampiry, łowcy, ludzie.
  5.
  Świat się zmienił. Za dnia jest odsieczą dla nieustannego strachu, zaś po zmroku staje się imperium, w którym rządzą krwiożercze potwory. To właśnie dzieci nocy, nadają rytmu w mieście, skąpanym w świetle księżyca. Dla nich jesteś, albo soczystym pożywieniem, albo desperatem robiącym wszystko by przetrwać w mroku, gdzie na każdym kroku czyhają demoniczne siły.
  Ale czy na pewno? Nawet w odmętach nieprzeniknionych ciemności można znaleźć światło. Tutaj są nim wampirzy łowcy, będący ostoją zdegradowanej rzeczywistości. Wraz z zachodem słońca stają naprzeciw bezwzględnych zasad, a każda noc przynosi im nowe wyzwania. Jednym z nich okazały się nie wampiry, a niepozorne, tajemnicze dziewcze, dla którego ten świat był dotychczas obcy.
  Jak potoczą się jej losy, jak poradzi sobie w nowej sytuacji i w końcu jaki będzie mieć wpływ na przyszłe wydarzenia? Odpowiedź jest zaskakująco prosta, dziewczyna znikąd stanie się kimś więcej, niż zagubioną i pozostawioną samą sobie nastolatką. Teraz będzie panią losu, nie tylko swojego, a wielu niewinnych osób, które wpadły w sidła okrutnych i samozwańczych praw, zepsutego światka.
  6.Ridiculous.
  7.żądny krwi

  OdpowiedzUsuń
 2. Jeszcze raz adres: https://wampirzymrok.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. 1. Podziemny Wrocław: Kto wysysa krew w Breslau?
  2. http://bartoszadamiak.com/podziemnywroclaw/
  3. noir, hardboiled, urban fantasy, satyra
  4. Inspektor Wiesław Kulicki, Artur Mogliński (niezależny dziennikarz, bloger), Aneta Kotejuk (osoba wplątana przypadkiem w intrygę), Lutz Frankenheimer (stary nazista), Andriej Wiktorowicz Marczenko (dawny milicyjny jasnowidz)
  5. Wrocławiem wstrząsa seria tajemniczych morderstw. Jedynym śladem są pozbawione krwi trupy. Inspektor Kulicki ma przed sobą nie lada wyzwanie...
  6. Bartosz Adamiak
  7. żądny krwi

  OdpowiedzUsuń