Zgłoszenia

Przed napisaniem zgłoszenia sprawdź zakładkę regulamin a także kategorie, aby zorientować się do jakiej kategorii należy twój blog. Po wysłaniu zgłoszenia pod komentarzem pojawi się odpowiedz czy dane opowiadanie zostało przyjęte.

Formularz zgłoszenia:

1. Pełny tytuł bloga
2. Adres bloga
  3. Kategoria
[W przypadku FF proszę o podanie podkategorii]
4. Bohaterowie
5. Opis opowiadania
6. Autor opowiadania
7. Hasło
[podane w regulaminie] 

2 komentarze:

 1. 1.Wampirzy mrok.
  2.http://wampirzymrok.blogspot.com/p/o-opowiadaniu.html
  3.Dark fantasy.
  4.Wampiry, łowcy, ludzie.
  5.
  Świat się zmienił. Za dnia jest odsieczą dla nieustannego strachu, zaś po zmroku staje się imperium, w którym rządzą krwiożercze potwory. To właśnie dzieci nocy, nadają rytmu w mieście, skąpanym w świetle księżyca. Dla nich jesteś, albo soczystym pożywieniem, albo desperatem robiącym wszystko by przetrwać w mroku, gdzie na każdym kroku czyhają demoniczne siły.
  Ale czy na pewno? Nawet w odmętach nieprzeniknionych ciemności można znaleźć światło. Tutaj są nim wampirzy łowcy, będący ostoją zdegradowanej rzeczywistości. Wraz z zachodem słońca stają naprzeciw bezwzględnych zasad, a każda noc przynosi im nowe wyzwania. Jednym z nich okazały się nie wampiry, a niepozorne, tajemnicze dziewcze, dla którego ten świat był dotychczas obcy.
  Jak potoczą się jej losy, jak poradzi sobie w nowej sytuacji i w końcu jaki będzie mieć wpływ na przyszłe wydarzenia? Odpowiedź jest zaskakująco prosta, dziewczyna znikąd stanie się kimś więcej, niż zagubioną i pozostawioną samą sobie nastolatką. Teraz będzie panią losu, nie tylko swojego, a wielu niewinnych osób, które wpadły w sidła okrutnych i samozwańczych praw, zepsutego światka.
  6.Ridiculous.
  7.żądny krwi

  OdpowiedzUsuń
 2. Jeszcze raz adres: https://wampirzymrok.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń