Nowe rozdziały

Tutaj możesz zostawić informacje o nowym rozdziale na twoim blogu. Oczywiście opowiadanie musi należeć do Katalogu Opowiadań o wampirach. Posty na temat nowych rozdziałach będą pojawiać się w poniedziałek.

Przykładowy formularz:

Tytuł bloga:
Adres bloga:
Kategoria, do której twój blog należy
 [W przypadku FF proszę o podanie podkategorii]:
Rozdział:
Fragment rozdziału:
[Dodatkowo można dołączyć jakąś sygnaturę, obrazek lub gifa dotyczącego rozdziału - jest to nieobowiązkowe ]

1 komentarz:

 1. Tytuł bloga: Akademia Ciemności
  Adres bloga: akademiadominique.blogspot.com
  Kategoria, do której twój blog należy: Autorskie
  Rozdział: 61
  Fragment rozdziału:"Odnalazłam się w narzuconym przez niego rytmie. Mimo iż nasz taniec w żaden sposób nie przypominał znanych klasyków, bez trudu odnajdywałam kroki. Możliwe że to dlatego, iż figury nie były zbytnio skomplikowane, podobnie jak melodia, która raz po raz wznosiła się i opadała, niczym nadmorskie fale muskające mokry piasek na brzegu. Nieco tajemnicza, ale jednocześnie łagodna i niosąca nadzieję, zupełnie jak ramiona obejmującego mnie mężczyzny.
  Nieznajomy zsunął dłoń na moją talię i ostrożnie przesunął kciukiem wzdłuż jej wgłębienia. Zaskoczona tym poufałym gestem na moment wybiłam się z rytmu.
  – Ja… Dlaczego mam wrażenie, że skądś cię znam? – zapytałam cicho, w poufałym geście opierając czoło na jego ramieniu.
  Nieznajomy, tak jak się tego spodziewałam, nie odpowiedział. Zamiast tego obrócił mnie dwukrotnie, przy drugim razie niechybnie puszczając moją dłoń. Trzeci obrót wykonałam więc samodzielnie, na koniec ponownie wpadając w jego ramiona.
  I wtedy już wiedziałam..."

  GIF

  OdpowiedzUsuń