1 lip 2017

Podsumowanie miesiąca: czerwiec


Witajcie!
Kolejny miesiąc już za nami, a właściwie nawet połowa całego roku ^^ Przybywam do Was dzisiaj z podsumowanie akcji People, who read say, jak i planem na najbliższe dni! Zapraszam do czytania :) 

Stan katalogu:

 • poprzednie podsumowanie: 01.06 - 74
 • dodanych blogów: 
 • usuniętych blogów: 0
 • na dzień dzisiejszy: 74
 • trwające: 57
 • zawieszone: 8
 • zakończone: 9  
W najbliższym czasie będzie zrobiony przegląd opowiadań należących do katalogu i w razie zmiany statusu opowiadania zostanie to podane w następnym podsumowaniu ;)

People, who read say


Bleeding Out
 • Prawie zapomniałam, a to już prawie koniec :D A nie mogłabym się nie wypowiedzieć, tym bardziej że blog jest doskonały i szczerze go polecam. Nie będę wnikać w fabułę Bleeding Out, żeby nie spojlerować tym, którzy jeszcze nie mieli do czynienia z twórczością Adny. Powiem jedynie, że w grę wchodzi coś jak najbardziej interesującego – motyw Draculi i Lilith, a przy tym akcja, która… rozgrywa się w Polsce. Powiem szczerze, że początkowo miałam wątpliwości, zwłaszcza że próba przeniesienia fabuły do naszego rodzimego otoczenia zwykle wychodziła słabo, ale w tym wypadku nie ma co się obawiać. Wszystko tak ładnie ze sobą współgra, że kolejne rozdziały dosłownie się chłonie. Również postacie mają w sobie coś takiego, że od razu zaczyna się je lubić, a przynajmniej tak było w moim przypadku. Aktualnie to jedno z nielicznych opowiadań, które regularnie czytam i które szczerze polecam, więc… Cóż, po prostu zapraszam, bo zdecydowanie warto samemu przekonać się, jak dobra jest ta historia ;) ~Nessa.
 • Fenomenalny! Niebanalna, trzymająca w napięciu, historia, świetna kreacja bohaterów, bardzo dobry warsztat pisarski. :)
 • Ciekawie napisane z wciągającą fabułą. Nie nudzi się po pierwszym rozdziale, chcę się więcej.

Forever You Said
brak opinii

Light in the Darkness
 • Kocham! <3 Tak po prostu kocham tę historię czystą, literacką miłością. ^^ Autorka pisze lekko i bardzo obrazowo, przy tym nie omijając uczuć i emocji, które towarzyszą postaciom na każdym kroku. Każdy z bohaterów ma swój charakter, a przede wszystkim ma duszę, a nie jest tylko literkami składającymi się na imię. Uwielbiam, gdy historia owiana jest tajemnicą, a sam autor zmusza do myślenia nad fabułą, pojedynczymi wątkami, decyzjami bohaterów, a tu to wszystko jest! W tym świecie znajduję istoty z piekła rodem, ale i te z samej góry, a co ja poradzę, że jestem zachwycona nimi? :) Z każdym kolejnym rozdziałem chcę jeszcze więcej i więcej, bo historia jest świetna i jak najbardziej godna polecenia. Ach! I oczywiście Carlos, w którym jestem zakochana bez pamięci jak nastolatka! <3

Lost in the Time
 • Co prawda nie przeczytałam całości, ale z fragmentów, które znam, mogę powiedzieć z czystym sumieniem, że historia mnie urzekła. Początkowo przerażało mnie, że to ff, ale jak się okazało – niepotrzebnie. Wampiry, demony, anioły – zdecydowanie coś dla mnie. ^^ Jest cudownie i z pewnością przeczytam całość!
 • Uważam, że blog jest fantastyczny. Autorka ma niewątpliwy talent pisarski i gratuluje jej wytrwałości, bo liczba rozdziałów jest naprawdę imponująca :) , mam nadzieję, że będzie ich jeszcze wiele <3
Szkoda, że tak mało osób wzięło udział w tej edycji, niemniej mamy świadomość, że czas nie do końca był odpowiednio dobrany, w końcu pod koniec roku szkolnego czy akademickiego wszyscy mają dużo pracy. Może następnym razem będzie lepiej :)

Co planujemy w najbliższym czasie?


1. Już jutro, równo w południe zapraszamy wszystkich zainteresowanych na wywiad z Adną, zwyciężczynią konkursu na blog kwartału.
2. W środę... Długo nie organizowaliśmy żadnego konkursu, więc w środę wystartuje kolejny. Mamy nadzieję, że chętnie weźmiecie w nim udział :) Szczegóły w środę!

Na dzisiaj to by było tyle. Do zobaczenia jutro i w środę ;)

Pozdrawiam,
Zakręcona 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz