1 sie 2016

Podsumowanie miesiąca: lipiec


Witam wszystkich na podsumowaniu lipca!
Już pierwszy miesiąc wakacji za nami, podczas którego aktywność naszego katalogu trochę się zwiększyła, co bardzo nas cieszy. Zaszło wiele zmian, dobrych i złych, niemniej nie poddajemy się i trwamy nadal. Zbliża się także druga rocznica utworzenia katalogu z tej racji zastanawiam się nad małym plebiscytem... Ale o tym za chwilę. Zapraszam na podsumowanie!

Stan spisu:


  • poprzednie podsumowanie: 01.07 - 71
  • dodanych blogów: 3
  • usuniętych blogów: 4
  • na dzień dzisiejszy: 70
  • trwające: 69
  • zawieszone: 2
  • usunięte: 0  


Wampirki: Z załogi odeszła Wiktoria Bugno. Cóż, zakończyło się to niezbyt dobrze, ale cóż, takie jest życie. Może niektórzy z Was zauważyli, że do niedawna dział "Współpracy" nie był aktualizowany. Maggie zrezygnowała z wywiadów, którymi na obecną chwilę zajmuję się ja, podobnie jak współpracą, i poradnika, którym od teraz zajmuje się tylko Nessa. Nabór był ogłaszany już dosyć dawno, a że na razie nikt się nie zgłosił... Myślę, że niedługo ponowimy informację, żeby chętni mieli świadomość, że ta sprawa nadal jest aktualna.
Konkursy: W końcu ruszył długo obiecywany przez nas konkurs pt. "Wampir". Gdyby ktoś nie miał okazji zapoznać się jeszcze z jego zasadami zapraszam TUTAJ i TUTAJ.
Co dalej z wiecznością? Na katalogu zaszły drobne zmiany estetyczne, jak chociażby umieszczenie wszystkich ogłoszeń w ramach współpracy w ruchomym banerze, który udoskonalić pomogła mi Nessa, dodanie nowych odnośników do kategorii i podkategorii, a także przy harmonogramie postów są w miarę na bieżąco aktualizowane daty ukazania się postów z danej kategorii. Od jutra do 17 sierpnia będzie można zgłaszać swoje opowiadania do kolejnej edycji People, who read say, a ponadto mam zamiar uaktualnić wpis katalogów/szabloniarni/zwiastunowni, z którymi współpracujemy.
I teraz kilka słów o wspomnianym przeze mnie plebiscycie... Jako że 18 sierpnia przypadają drugie urodziny Katalogu Opowiadań o Wampirach zastanawiam się, czy z tej okazji nie przeprowadzić plebiscytu na najpopularniejszą autorkę/a. Nie bloga, bo to poniekąd konkurs na blog kwartału, ale właśnie na najpopularniejszą autorkę. Ukazałaby się ankieta, w której każdy wybrałby osobę, która Waszym zdaniem zasługuje na ten tytuł. Oczywiście ze zwycięzcą przeprowadzimy wywiad, troszkę dłuższy niż zazwyczaj, o ile zwycięzca/zwyciężczyni nie miałby/ałaby nic przeciwko. Dajcie koniecznie znać, co o tym myślicie.

Pozdrawiam,
Zakręcona

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz