1 lip 2016

Podsumowanie miesiąca: czerwiec

Witam wszystkich!
Dzisiaj przybywam do Was z podsumowaniem czerwca. Czy tylko ja tak bardzo cieszę się, że już wakacje? Czekałam na ten czas 10 miesięcy i przyznam, że teraz rozpiera mnie energia. Mam nadzieję, że przełoży się to na moją częstszą aktywność na katalogu, czego bardzo bym chciała ^^
Chciałabym także się podzielić z Wami kilkoma sprawami, mam nadzieję, że nie zanudzę za bardzo. Standardowo podsumowanie stanu katalogu, który niestety trochę się uszczuplił... Zrobiłam obiecany przegląd blogów, który dokładniej omówię w tym poście, jak i kilka innych rzeczy. Zapraszam do czytania!

Stan spisu: 
 • poprzednie podsumowanie: 01.06 - 87
 • dodanych blogów: 5
 • usuniętych blogów: 21
 • na dzień dzisiejszy: 71
 • trwające: 69
 • zawieszone: 2
 • usunięte: 0 
Konkursy: Dzisiaj przedstawię oficjalnie wyniki konkursu na blog kwartału. Przygotowuję także powoli kolejny konkurs, który, mam nadzieję, będzie cieszył się większym powodzeniem niż poprzedni. Już niedługo postaram się ujawnić Wam więcej szczegółów :)
Co dalej w wiecznością? Zrobiłam standardowy przegląd blogów należących do Katalogu i niektóre niestety musiały zostać usunięte. Poniżej przedstawiam Wam ich listę wraz z przyczyną usunięcia.


Blogi usunięte z katalogu:
Moje życie dobiegło końca... zanim się zaczęło... - brak jakiejkolwiek aktywności od ponad roku
One step closer - odmowa uprawnień
Raptularz Zimnokrwistych - odmowa uprawnień
Vampire World - blog usunięty
Little lies don't hurt -  blog usunięty
Love is a wild force - odmowa uprawnień
Love, hate ... Such a fine line - brak jakiejkolwiek aktywności od ponad roku
Passion and adventure and even little danger - brak jakiejkolwiek aktywności od ponad roku
"To nie jest nasze przeznaczenie..."  - brak jakiejkolwiek aktywności od ponad roku
Trying to find... - blog usunięty
Two different worlds - blog usunięty
Last game. - odmowa uprawnień
Dusza mordercy - blog usunięty
AfterMidnight - brak jakiejkolwiek aktywności od ponad roku
Opowiadania Zmierzchem pisane  - brak jakiejkolwiek aktywności od ponad roku
Ponadto opowiadanie To uczucie może cię zabić. Z wampirem w przeznaczenie zostało usunięte na prośbę autorki.


Teram może z racji faktu, że trochę się blogów uzbierało dodam coś od siebie... Nie to, że narzekam, w końcu moją rolą, jako administratorki katalogu jest to, żeby nadzorować stan wszystkich opowiadań, jednak miło by mi było bardzo, gdyby chociaż część z autorów, którzy chociażby zawieszają swoje blogi, zgłaszali to. Albo ci, którzy usuwają. Owszem, są tacy, którzy informują, za co jestem im wdzięczna. Wiem, może wyjdę na zrzędzę, ale aby przejrzeć wszystkie opowiadania jest potrzebne naprawdę sporo czasu. Mniej więcej wiadomo, które blogi są mniej lub bardzie aktywne, w końcu każdy może to zaobserwować po nowych rozdziałach, jednak są niemiłe przypadki, kiedy to tuż po zgłoszeniu się do katalogu do opowiadania jest blokowany dostęp dla wszystkich. Celem katalogu jest promowanie i gromadzenie opowiadań, a o blokowaniu dostępu dowiaduję się od czytelników. Proszę, szanujmy się wzajemnie, dobrze? Taki standardowy przegląd wszystkich opowiadań zajmuje ponad godzinę, prawie dwie, a gdzie jeszcze wypisanie tych do usunięcia i usunięcie ich z katalogu? Cały dzień ucieka, a większość z Was pewnie zdaje sobie sprawę, że ciągłe siedzenie przed komputerem nikomu nie służy. Jak już wspomniałam, taka moja rola, dbanie o aktualność opowiadań na katalogu, jednak... Taka praca jest żmudna i jeśli kogoś swoim wywodem uraziłam, to najmocniej przepraszam.

Mam nadzieję, że nie usunęłam czyjegoś bloga przez przypadek, w końcu każdy może się mylić. Gdyby jednak tak się stało i ktoś zorientował się, że jego bloga nie ma w spisie, a powinien być, to niech się ze mną skontaktuje, dobrze? Na komputerze mam zapisany dokument, gdzie mam wszystkie usunięte dzisiaj opowiadania wraz z opisami. Gdyby trzeba było przywrócić jakieś opowiadanie, proszę tylko o sygnał. W końcu każdy jest człowiekiem i ja również mogłam się pomylić.


I teraz oczywiście najważniejsza sprawa - rozstrzygnięcie konkursu na blog kwartału! Otóż zwycięzcą zostaje:

Ice Queen serdecznie gratulujemy! Już niedługo Maggie skontaktuje się ze zwyciężczynią w celu przeprowadzenia wywiadu.


Na dzisiaj to tyle. Przepraszam za różnorodność czcionek,
ale blogger nie chce ze mną dzisiaj współpracować :( Mam nadzieję też,
że nikogo nie uraziła swoim dzisiejszym wywodem...
Pozdrawiam,
Zakręcona 

2 komentarze:

 1. Moim zdaniem nie ma powodu, dla którego musiałabyś kogokolwiek przepraszać za taki wywód :) To oczywiste, że nikt nie jest maszyną, a na przejrzenie całego zasobu katalogu potrzeba sporo czasu. Tutaj raczej problemem są autorzy, którzy zgłaszają się… Cóż, czasami nawet nie wiadomo dlaczego – jak w przypadku blogów, które są blokowane czy usuwane zaraz po dodaniu. Gdyby przynajmniej kilka osób wzięło pod uwagę to, że katalog ma jednak dość znaczącą funkcję i choćby słowem wspomniało o tym, kiedy kończy działalność – tak jak Vicky – wtedy wszystkim żyłoby się prościej :)
  A Gabi zwycięstwa gratuluję <3

  Nessa.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jej<3 Po ciężkim dniu miło usłyszeć taka wiadomość. Bardzo się cieszę i dziękuję Każdemu kto oddał głos na mojego bloga. <3333

  OdpowiedzUsuń