1 lip 2016

51. Informator 24.06 - 01.07


Stan przed aktualizacją: 89
Dodanych blogów: 3
Usuniętych blogów: 21
Stan po aktualizacji: 71


Kategoria: Fan Fiction | The Originals
Bohaterowie: Katherine Pierce, Kol Mikaelson, Elijah Mikaelson
Opis opowiadania: Katherine Pierce nie żyła od czterech lat. Jednak niespodzianką dla wszystkich tych którzy tak myśleli jest jej pojawienie się w Nowym Orleanie. Wyrachowana wampirzyca pragnąca własnego dobra... I on porywczy pierwotny da radę pokonać przeciwności losu? Czy ich drogi ponownie się zejdą?
Autor: Mrs. Mikaelson


Kategoria: Fan Fiction | Pamiętniki Wampirów
Bohaterowie: Caroline Forbes, Klaus Mikaelson, Aaron Horne
Opis opowiadania: Caroline po śmierci swojej matki decyduje się na zmianę. Opuszcza Mystic Falls, relacje z jej przyjaciółmi ulegają znacznemu pogorszeniu. W Nowym Jorku zostaje zupełnie sama. Uczy się żyć na nowo, otacza innymi ludźmi, a wszystko opisuje w listach do zmarłej Lizz Forbes. Żadnego z nich nigdy nie zdecydowała się wysłać, a jednak pewnego dnia do jej drzwi puka listonosz z odpowiedzią. Kim jest osoba odpisująca w imieniu jej matki i kto wysyłał listy?
Autor: Sight

Mała dawka nieśmiertelności.

Kategoria: Autorskie.
Bohaterowie: Shane Horwis, Lesety Hastings.
Opis opowiadania:
Historia tej dziewczyny to droga przez mrok, po którym powinien pojawić się świt. Dwudziestolatka musi sobie poradzić ze wszystkim, co przyniesie jej życie. Jednak nic nie jest proste, gdy jest się uwikłanym w niezdrową relację z istotą nadnaturalną, tak samo piękną jak i niebezpieczną. Dziewczyna przemierzy drogę pełną mroku, niebezpiecznej namiętności, ohydnych szyderstw, podnoszenia z dna nie tylko siebie, ale także obcego serca.
W dodatku pojawią się uczucia, być może zbyt ciężkie, zbyt bolesne, zbyt niepotrzebne...
Czy wystarczy jej siły, by wytrzymać z kimś o tak lodowatym sercu, że może zamrozić każdą kropelkę szczęścia? Być może dziewczyna zamarznie przy samym oddechu chłopaka... Albo spali się pod jego wzrokiem...
Pytanie brzmi : Czy przeznaczenie przyniesie świt, nawet po najciemniejszej nocy...
Autor: heaven

Zapraszam także na podsumowanie czerwca, które już widnieje na stronie :)

Pozdrawiam,
Zakręcona

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz