19 mar 2016

36. Organizacyjne


Dzisiaj przybywam do Was z odrobiną spraw organizacyjnych, a mianowicie konkursem na blog kwartału, a także z wyborem autora do kolejnego wywiadu. Serdecznie zapraszam!

Blog kwartału 

Jak pewnie większość z Was wie, dawniej na naszym katalogu był organizowany konkurs na blog miesiąca, jednakże z czasem popularność tego przedsięwzięcia spadła i dlatego od tego roku postanowiliśmy, że konkurs ten będzie funkcjonował w postaci konkursu na blog kwartału. To pierwsza taka edycja i mam nadzieję, że wypali. W sumie zasady się  nie zmieniły, są takie same, jak przy konkursie na blog miesiąca, tylko częstotliwość wyboru się zmieniła. Na początku czekamy na zgłoszenia do 24 marca w TEJ zakładce, którą znajdziecie także w kolumnie bocznej, klikając na odpowiedni obrazek, później będziemy wybierać ten jeden blog za pomocą ankiety. Z autorem wybranego bloga zostanie przeprowadzony wywiad.

Autor do wywiadu

Od dzisiaj do 26 marca będziecie mogli także głosować na autora, z którym w najbliższym czasie przeczytacie wywiad. Nasza strona tym razem wytypowała następujące osoby:
Głosujemy na luvmydylan x, Klaudię Wilk i Patrycję Rembisz, Zoe, MlodąLarwę oraz Anabelle White za pomocą ankiety, którą znajdziecie klikając na obrazek pod postem, a także ten sam znajdujący się w kolumnie bocznej.

http://sonda.hanzo.pl/sondy,258283,wWJs.html
Z mojej strony na dzisiaj to tyle.
Pozdrawiam,
Zakręcona

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz