Blog kwartału

Co kwartał odbywa się na naszym katalogu konkurs na najlepszy blog. Jeśli jesteś czytelnikiem lub autorem jakiegoś bloga i twoim zdaniem dane opowiadanie warte jest polecenia innym, zapoznaj się z regulaminem i postępuj zgodnie z jego zapisami. 


Regulamin konkursu na blog kwartału
1. Konkurs jest organizowany po zakończeniu każdego kwartału.
2. Zgłaszamy opowiadania należące do katalogu.
3. Bloga do konkursu może zgłosić czytelnik danego bloga lub jego autor
4. Zgłosić bloga należy w komentarzu na podstronie konkursu, zostawiając  w nim wypełnione zgłoszenie:
Tytuł bloga:
Adres bloga:
Autor bloga:
5. Głosy można oddawać, wypełniając specjalną ankietę, do której link znajdzie się w kolumnie bocznej i odpowiednim poście w odpowiednim czasie. Każdy użytkownik może oddać głos jednokrotnie, ale może zagłosować na kilka blogów, jeśli ma taką chęć.
6. Autorzy mogą zachęcać czytelników do głosowania z ankiecie, jednak nie będzie tolerowane nakłanianie do głosowania na konkretny blog.  Takie działania przyczynią się do dyskwalifikacji autorki.
7. W przypadku dyskwalifikacji głosowanie trwa nadal – podczas ogłaszania wyników nie są brane pod uwagę głosy oddane na zdyskwalifikowany blog.
8. Załoga Katalogu Opowiadań O Wampirach regularnie będzie sprawdzać strony blogów biorących udział w konkursie w celu sprawdzania, czy zasady konkursu nie są łamane.
9. Wyniki konkursu są publikowane w podsumowaniu danego miesiąca, które ukazuje się w pierwszy dzień następnego miesiąca.
10.  Blog danego kwartały widnieje przez okres następnych dwóch miesięcy w kolumnie bocznej.
Na zgłoszone blogi będzie można głosować w ankiecie, która wkrótce się ukaże. Zapraszam wszystkich serdecznie do wysyłania zgłoszeń.

Na wasze zgłoszenia czekamy do końca sierpnia!Brak komentarzy:

Prześlij komentarz