Nowe rozdziały

Tutaj możesz zostawić informacje o nowym rozdziale na twoim blogu. Oczywiście opowiadanie musi należeć do Katalogu Opowiadań o wampirach. Posty na temat nowych rozdziałach będą pojawiać się w poniedziałek.

Przykładowy formularz:

Tytuł bloga:
Adres bloga:
Kategoria, do której twój blog należy
 [W przypadku FF proszę o podanie podkategorii]:
Rozdział:
Fragment rozdziału:
[Dodatkowo można dołączyć jakąś sygnaturę, obrazek lub gifa dotyczącego rozdziału - jest to nieobowiązkowe ]

3 komentarze:

 1. Tytuł bloga: Bleeding Out
  Adres bloga: http://ibleedingout.blogspot.com
  Kategoria, do której twój blog należy: Autorskie
  Rozdział: Rozdział osiemnasty
  Fragment rozdziału: „Camilla nachyliła się nad biurkiem. Przesuwała drżącą dłonią fotografie, uważnie się im przyglądając. Otwierała, to zamykała usta, ale nie wydobył się z nich żaden dźwięk. Serce tłukło się w jej klatce piersiowej z taką intensywnością, że chyba tylko cudem nie wyrwało się na wolność. Każdy mięsień w jej ciele napinał się boleśnie w zaprzeczeniu, ale ona tylko stała i wodziła wzrokiem pomiędzy twarzami. Na każdym zdjęciu widziała siebie...”

  https://4.bp.blogspot.com/-cQgLwwkd8Ag/WXEQCwayDLI/AAAAAAAAAlE/i4QdKUAeC5Ea0-D7h4aFSKF3CU17Ul-AwCLcBGAs/s1600/R18.gif

  OdpowiedzUsuń
 2. Chodzący przypadek
  http://student-prawa.blogspot.com/
  kategoria: autorskie
  rozdział: 2.
  fragment: Papier wyglądał na dość drogi, w każdym razie był lepszy niż jakikolwiek papier jakiego Oskar dotykał; co w sumie nie oznaczało zbyt wiele. Zresztą, to nie papier był najzabawniejszy: notkę napisano prawdziwym piórem i atramentem. Kto w dzisiejszych czasach używa atramentu? Nie mogli wysłać maila? Treść liściku była równie pretensjonalna. Coś o spotkaniu Wielkich Nieumarłych, dziś w nocy, w katakumbach ze wszystkich miejsc, proszę się nie spóźnić, RSVP. Burzyński zaśmiał się, zmiął kartkę, i wyrzucił do śmieci. Głupi żart, ot co. Zresztą, tak jakby nie miał co robić o północy; czynsz sam się nie zarobi.

  OdpowiedzUsuń
 3. 1. Beauty and The Beast
  2. http://beauty--and--the--beast.blogspot.co.uk
  3. Autorskie
  4. Rozdział dwudziesty trzeci
  5. - Wydałem polecenie, żebyś wstała? - zapytał ze spokojem. Patrzył się na nią, a ona czuła się jakby wywiercał jej dziurę w brzuchu tymi niebieskimi oczami. W odpowiedzi pokręciła tylko głową i wróciła do poprzedniej pozycji. Czyli nic z tego? Ona wyjdzie, a to wszystko okaże się tylko okrutną obietnicą? Zabawił się z nią po raz kolejny. Odprowadziła wzrokiem blondynkę, czując jak w oczach zbierają się jej łzy. Bardzo chciała je powstrzymać przed tym, aby nie spłynęły. Nie chciała dawać mu powodu do radości. Sprawił, że znowu mu uwierzyła, a teraz zabierał jej tą nadzieję. Lubił w końcu obserwować to jak się załamuje, jak jej ciche marzenia się rozpadają na drobny mak. Ręka zniknęła, usłyszała ciche westchnięcie, a w momencie, kiedy otworzyła oczy brunet kucał przed nią. Spoglądał w inny sposób, jakby troskliwy. Nie wierz w to, nie wierz… Nie wierz… poleciła sobie samej, ale było zbyt trudne do wykonania.
  6. https://3.bp.blogspot.com/-GJXyUQJ15L4/WTQQ_IUqJZI/AAAAAAAACW8/oHDCSwjHMRwjZVoc1-r1l9EUkm_zV5LGACLcB/s400/23.gif

  OdpowiedzUsuń