13 lis 2015

30. Informator 06.11 - 13.11

(c) Mrs. Punk z gallerygold.blogspot.com

Stan przed aktualizacją: 76
Dodanych blogów: 2
Usuniętych blogów: 14 *
Stan po aktualizacji: 64

Kategoria: Fan Fiction | Zmierzch
Bohaterowie: Lilyanne (OC), Jasper Hale
Opis opowiadania: 
Spuściłam głowę.
- Ona uśmiechnęła się do mnie tak, jakbym była kimś dobrym. Jakby mówiła, że moje serce jest czyste tak, jak jej – szepnęłam, przymykając oczy, kiedy wiatr przyniósł zapach gór. Kompletnie nie zwróciłam uwagi na to, co mówił do mnie Demetri ani na to, że patrzył na mnie zdziwionym wzrokiem. Ta dziewczynka była taka bezbronne, taka… niewinna.
- Jak my możemy to robić, Demetri? Jak możemy zabijać z zimną krwią i bez wyrzutów sumienia ludzi z duszą i przyszłością, rodziną, marzeniami i planami? Jak możemy ich tak po prostu pozbawić wszystkiego, co mają? – mruknęłam.
Spojrzałam na swoje dłonie. Wampir nie odezwał się nawet jednym słowem, jedynie wpatrywał się w plac, gdzie ludzi było coraz mniej. Może analizował to, co powiedziałam? A może szukał w ich twarzach odpowiedzi na moje pytanie? Tymczasem wszystko, co powiedziałby, byłoby niewłaściwe.
Autor: Pingwinek

Akademia Ciemności

Kategoria: Autorskie
Bohaterowie: Catherine Evans, Daniel Shane, Lydia Thompson, Cole Turner, Marlene Moon
Opis opowiadania: Wampiry zna każdy. To stwory mroku pijące krew i posiadające śmiercionośne kły. Tej części historii nie da się zmienić. Ale gdyby tak dodać jeden mały szczegół- Ją?
Ona, On, Oni. To wszystko już było. Odwieczna walka nigdy tak naprawdę się nie zakończyła. Czy zakończy się teraz? Kto wygra?
Ponoć to dobro jest zawsze górą... Ale zło nie pozostaje w tyle. Kusi, oferuje większą swobodę, władzę, królestwo. Oferuje Ciemność...
Autor: Klaudia99

* Jak już zostało zasugerowane przez naszą czytelniczkę, dużo blogów zostało usuniętych lub zawieszonych. Zrobiłam z tym porządek i nie znajdziecie już ich na naszym katalogu. Mam je wszystkie zapisane na komputerze i w podsumowaniu miesiąca przedstawię wszystkie, które zostały usunięte i dlaczego.

Zakręcona

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz