22 wrz 2015

People, who read say: wrzesień + co dalej z konkursem na blog miesiąca?

Jak wiadomo, co dwa miesiące organizowana jest przez nas akcja "People, who read say", dzięki której można wypowiedzieć się na temat zgłoszonych opowiadań. W tym miesiącu zgłosiły się trzy blogi, na których temat możecie cię wypowiedzieć, wypełniając poniższą ankietę: Głosowanie na razie za pośrednictwem interankiet (nadal), ponieważ nie udało mi się znaleźć innego portalu do tworzenia ankiet, które sprostałoby naszym potrzebom. Dlatego będzie tak, jak np. przy poprzednim konkursie. Opinie będą analizowane na podstawie adresu IP i nie będzie możliwe zgłoszenie kilku opinii.
A jeśli chodzi o blog miesiąca... Cóż, jak zauważyła jedna z naszych obserwatorek, konkurs umarł śmiercią naturalną. Na razie nie będzie odbywało się nic w zamian, dopóki nie wymyślimy czegoś odpowiedniego. Chyba, że ktoś z Was ma pomysł i chciałby się z nami podzielić tym, co by chciał zobaczysz na naszym Katalogu. Jesteśmy otwarci na propozycje i na pewno każdą rozpatrzymy :) 

4 komentarze:

 1. Może zamiast blog miesiąca, to blog roku, kwartału albo półrocza? :D Bo jak widać niewiele jest tych aktywnych, który biorą w czymś udział, miesięcy jest 12 więc tak jakby każdy kto chciał wygrał. Uważam więc, że to powinien być jakiś dłuższy okres czasu, niż miesiąc. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ciekawa propozycja, z pewnością weźmiemy ją pod uwagę :)

   Usuń
 2. Mam pytanie, czy można zachęcać swoich czytelników do wyrażenia opinii w "People, who read say"? Czy są takie zasady jak w blogu miesiąca, że nie można się reklamować?

  OdpowiedzUsuń
 3. Można zachęcać do zostawinia opinii, jednak jest zastrzeżenie, tak jak przy blogu miesiąca - bez wskazywania konkretnych blogów :) Informacja o tym, że blog bierze udział w akcji jest jak najbardziej dozwolona :)

  OdpowiedzUsuń