3 lip 2015

19. Informator 05.06 - 03.07


Stan przed aktualizacją: 55
Dodanych blogów: 3
Usuniętych blogów: 1
Stan po aktualizacji: 57Kategoria: Fanfiction | Pamiętniki Wampirów
Bohaterowie: Elena Gilbert, Damon Salvatore, Stefan Salvatore 
Opis: Osiemnastoletnia Elena Gilbert rozpoczyna nowe życie, wkraczając do świata dorosłych.
Wraz z osiągniętą pełnoletnością zaczynają się kłopoty.
Klątwa uaktywnia się.
Czy niczego nieświadoma nastolatka, stanie się ofiarą samej siebie?
Czy uda jej się uwolnić... czy zostanie uwięziona?
Do miasta przybywa osoba, która chce odebrać to co jej.
Nic nie będzie takie, jakie było.
Nad Mystic Falls wiszą ciemne chmury.
Wybija północ. 
Autor: Elena


Kategoria: Autorskie
Bohaterowie: Katerine Oswald , Victor Dewour , Sophia Dewour , ludzie i wampiry.
Opis opowiadania: Zwyczajna , normalna dziewczyna wiedzie zwyczajne , normalne życie . No może nie takie całkiem normalne , mieszka w mieście Luizana , wraz z rodziną i innymi ludźmi oraz wampirami . A do tego wszystkiego rządzi nimi królowa wampirów , która chce żyć w zgodzie ze śmiertelnikami . Wymyśla ,, Prawa i obowiązki ludzi i wampirów" . Oni oddają krew w szpitalu , a oni ich ochraniają przed różnymi stworzeniami niebezpiecznymi . Bohaterka w zamku spotyka syna królowej , sieje on postrach wśród wszystkich wampirów jak i nie tylko nich . Bo kto normalny zabija własnego ojca , jedynego pierwszego wampira od którego to się wszystko zaczęło .
Czy dwoje różnych dusz połączy coś niebezpiecznego ? Czy On da się zmienić, dla Niej? Czy ona mu wszystko wybaczy? Lub czy Oni to zaakceptują? 
Autor: caroline 18

Niebezpieczna gra

Kategoria: Fan Fiction | Pamiętniki Wampirów
Bohaterowie: Elijah Mikaelson, Klaus Mikaelson, Rebekah Mikaelson, Stefan Salvatore, Damon Salvatore, Elena Gilbert, Schuyler Drake i inni.
Opis opowiadania: Kiedy w pogoni za krwiożerczym Klausem Elijah przybywa do Mystic Falls, prócz wielu wrogów znajduje tam także nieoczekiwanego sprzymierzeńca. Przez chwilę wszystko wydaje się iść dobrze, jednak szybko okazuje się, że życie Pierwotnego nie może być zbyt łatwe - nagle pojawiają się przeszkody, których nigdy dotąd nie brał pod uwagę.
Schuyler jest zwykłą studentką, kiedy przylatuje ze Stanów na wakacyjną wycieczkę. Nie ma pojęcia, że chwila, w której pierwszy raz spojrzała w niebo nad Mystic Fall, sprawi, że już nic nie będzie takie samo. Jej życie przewraca się do góry nogami, gdy dowiaduje się, że tuż obok żyją wampiry, wilkołaki, czarownice, które bez wahania wciągają ją w niebezpieczną grę.
Czy będą mieli szansę przetrwać, gdy wszystkie plany wezmą w łeb, a świat, który dotychczas znali, zmierza ku nieuchronnej zakładzie? Gdy wszystkie mosty zostały spalone, a przyszłość wcale nie przedstawia się lepiej...? Zwłaszcza, że w pewnym momencie maski opadną i trzeba będzie spojrzeć prawdzie w oczy.
Autor: Francesca

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz