29 cze 2015

16. Organizacyjne

Witajcie! Dzisiaj dla odmiany ja, Mara♥ ;) Przybywam do Was z informacją o naborze na Szafie Blogów Naruto!


http://szafa-blogow-naruto.blogspot.com/p/nabor_21.html
(obrazek zalinkowany)


Właściwie to tyle w temacie ;)

PS. Nikt nie wypowiedział się w sprawie zaktualizowania zakładki "Autorki". Spytam więc też tu - co o tym sądzicie?

5 komentarzy:

 1. Zakładka i zakladka… Naprawdę trzeba napisać, że brak odezwu to zwykle brak zainteresowania tematem? Nie wypowiadam się za wszystkich, ale przynajmniej dla mnie życie prywatne autorek jest obojętne. Mam wrażenie, że brak odezwu to dość jednoznaczna odpowiedź w tym temacie, aczkolwiek mogę się mylić =)

  Nessa

  PS. Co nabór do katalogu o Naruto ma do katalogu o wampirach, bo nie bardzo rozumiem zamysł…?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może i czytelnicy Katalogu nie są zainteresowani tematem, jednak zawsze warto spróbować poznać opinię innych. I oczywiście dziękujemy za twoją opinię, która na pewno zostanie wzięta pod uwagę :)
   A jeśli chodzi o nabór do Szafy Blogów Naruto... Jest to ogłoszenie w ramach współpracy, która została zawiązana między naszym Katalogiem a SBN jakiś czas temu.

   Zakręcona

   Usuń
  2. No cóż, rozumiem zamysł, ale nie promowanie czegoś niezwiązanego z tematem katalogu o.O Katalog Opowiadań o Wampirach, a na głównej wita nas rażący po oczach button z Naruto. Promocja promocją, ale jeśli trzeba się uciekać do takich metod, to ja wymiękam.

   Nessa.

   Usuń
  3. Ale poczekaj. Co ja miałam powiedzieć dziewczynom z SBN? Że nie dodam buttonu, bo nie pasuje? Aha i trochę nie do końca rozumiem, jakie to są te 'przerażające' metody, bo to po prostu w ramach współpracy ;) Button za niedługo zniknie ;)

   Usuń
  4. Nie o to mi chodziło. Ja w ogóle nie widzę logiki w takiej współpracy. Katalog i katalog, ale... Szklanka i szyba są ze szkła, ale to znaczy, że producenci współpracują? o.O Jaki jest sens reklamowania tu Naruto albo wampirów u nich? To pasuje jak pięść do nosa, więc najzwyczajniej w świecie nie ma sensu, przynajmniej z logicznego punktu widzenia.

   Nessa.

   Usuń