15 maj 2015

15. Informator 08.05 - 15.05


Stan przed aktualizacją: 50
Dodanych blogów: 2
Stan po aktualizacji: 52

Kartka z pamiętnika
  
Kategoria: Fan Fiction | Pamiętniki Wampirów
Bohaterowie: Elena Gilbert, Stefan Salvatore, Damon Salvatore, Bonnie Bennett, Caroline Forbes, Rebekah Mikaelson i inni.
Opis opowiadania: W Mystic Falls znów zaczyna się dziać.Po dwóch latach spokoju ktoś zaczyna mieszać.Elena Gilbert próbuje wieść w miarę normalne życie jako młoda wampirzyca, ale i tak jej się to nie udaje.Tajemnicze zniknięcie ważnej dla niej osoby oraz coraz dziwniejsze rzeczy dziejące się w mieście wywracają świat do góry nogami. Podobno jest tu osoba zagrażająca wszystkim mieszkańcom, lecz nikt nie wiem kim jest i jak wygląda. Co najdziwniejsze ten człowiek ma jeden cel. Zrujnować miasto, a wraz z nim życie mieszkańców. .Z tego wszystkiego miłość i sen przychodzą coraz wolniej. Lecz jeśli chcesz umrzeć, możesz to zrobić. Tylko miej odwagę i spróbuj.Kim jest tajemniczy przybysz? I czego dokładnie chce? A możne to tylko sprytna gra? Jedno jest pewne. Póki oddychasz, miej nadzieję na lepsze jutro...
Autor: Lilianne Avirth


Kroniki rodu Senter

Kategoria: Autorskie
Bohaterowie: Solith, Etiennette, Dimitrij, Dawid i inni.
Opis opowiadania: „Kroniki rodu Senter” to pięć tomów, które bazują na wierze wampirów w boginię Netitee, opiekunkę, przedstawicielkę, kapłankę rodu.Staram się opisać czasy, kiedy wampiry siały postrach wśród ludzi, były tajemnicze, nieokiełznane, niedoskonałe, żyły w ukryciu. Stopniowo przedstawiając losy rodu Senter, pokazuję siłę wampirów, ich spryt, plany i pasje, nadzieje, słabości, a także dzikość, którą noszą w sercach. Wampir to bestia, która ma za sobą niezwykłą historię.Witaj w najmroczniejszych zakątkach mojej wyobraźni.
Autor: Desdemona

1 komentarz: