13 mar 2015

08. Informator 27.02 - 13.03

(c) Mrs.Punk z gallerygold.blogspot.comStan przed aktualizacją: 40
Dodanych blogów: 2
Stan po aktualizacji: 42


Kategoria: Fan Fiction | Crossover
Bohaterowie: Jacob Black, Edward Cullen, Draco Lucjusz Malfoy, Renata Volturi, Seth Clearwater, Jane Volturi-Clearwater, Alrie Stewart-Volturi, Clarie Volturi, Alex Lubomirski, Angela Tris, Wataha, Volturi, Zayn
Opis opowiadania: Jest po połączenie "Sali Samobójców", "Harrego Pottera", "Sagi Zmierzch" oraz bohaterów, którzy nigdy nie występowali w/w filmach i książkach.
Autor: Aleksandra Smulczyk

 
Kategoria: Fan Fiction | Crossover
Bohaterowie: Faith Woodhope (postać, którą ja wymyśliłam), Marcel Gerard, Bonnie Bennett, Caroline Forbes, Katherine Pierce, Klaus Mikaelson, Elijah Mikaelson, Rebekah Mikaelson, Kol Mikaelson, Mikael Mikaelson.
Opis opowiadania: Faith Woodhope jest dawną przyjaciółką Marcel'a Gerard'a. Wraca po latach do Nowego Orleanu, by stawić czoła nowym problemom. Rodzina Mikaelson, która jest bardzo zaciekawiona nową osobą w dworze Gerard'a, coraz częściej wpada na nieznajomą. Dziewczyna od kilku wieków pląta się po świecie, szukając odpowiedzi na pytania: Dlaczego jej rodzina porzuciła ją jako noworodek w lesie? Dlaczego jest hybrydą trzech gatunków, a nie tak jak Niklaus dwóch?
Do miasta przybywają również Katherine, Caroline i Bonnie, a do tego jedną z najniebezpieczniejszych grup na świecie, która chce zabić Faith. Czy słabości Mikaelson'ów posłużą jako pionki w grze? Czy Faith odnajdzie rodzinę i odpowiedzi? Czy miłość, nienawiść i przyjaźń, poddane próbie - przetrwają?
Autor: Julia Teresiak

1 komentarz:

  1. Hej. Wrzucilabys mojego bloga do swojego spisu? Odpowiedz u mnie w Spamie lub pod rozdziałem.

    Pozdrawiam (klaroline-love-always-forever.blogspot.com)

    OdpowiedzUsuń