6 lut 2015

04. Informator: 30.01 - 06.02


Stan przed aktualizacją 32 
Ilość dodanych blogów: 4 
Stan po aktualizacji: 36

Odmowy:
Merkuriuszka - brak wątku wampira 
 Klaudia Dusia - brak buttona.
Uwaga ! Zostawiam te zgłoszenia (nie usuwam komentarzy) blogów, które nigdzie nie maja buttona albo odnośnika do Katalogu. Nawet zostawiam wiadomość na waszych blogach. Nie wiem sama czy dodanie takiego linku jest na prawdę wielkim wyczynem. Skoro piszecie zgłoszenie to warto było by przestrzegać regulaminu. Jednak nadal będę czekać aż te blogi które się zgłosiły i maja odmowę, spełnia warunek dołączenia do Katalogu i wytrwale oczekuje chwili gdy będę mogła ich wpisać do naszego Katalogu. Mam nadzieje, że stanie się to wkrótce.


Kategoria: Fan fiction | Zmierzch
Bohaterowie: rodzina Cullen'ów. Głównie Carlisle i Esme.
Opis opowiadania: nietypowa historia całej rodziny Cullenów, mająca miejsce przed wydarzeniami opisanymi w książce. Carlisle powiedział kiedyś, że jego prawdziwa egzystencja zaczęła się dopiero wtedy, gdy spotkał Esme. Prowadząc przez kręte ścieżki miłości, nauczyła go, co to znaczy kochać do utraty tchu.
Ich uczucie zostaje jednak wystawione na próbę, gdy Carlisle otrzymuje tajemniczy list od Volturi, a niedługo potem w Forks pojawia się wampirzyca, która przekonuje wszystkich o zażyłościach łączących ją z doktorem. Esme decyduje się na tymczasowe opuszczenie Cullenów, lecz kiedy wraca, jej rodzina jest w niebezpieczeństwie i tylko ona może zdecydować, co dalej. Czy poświęci się dla dobra najbliższych? Czy jej wybór okaże się słuszny?
Autor: Like a dark paradise


Kategoria: Fan Fiction | Zmierzch
Bohaterowie: Sophia Smith, Jasper Cullen, Eric Inmortal
Opis opowiadania: Blog opowiada o, wymyślonej przeze mnie, bohaterce Sophii. Ma ona siedemnaście lat, dziewięcioletnią siostrę na karku, przeprowadzkę z Miami do Forks i dwójkę przyjaciół. Rok po przyjeździe dowiaduje się o okropnych faktach z życia jednej rodziny - Cullenów. Żeby dowieść prawdziwości swojego przypuszczenia, na własną rękę zaczyna zgłębiać tę tajemnicę. Po wielu niemiłych wydarzeniach, w końcu zgadza się zostać dziewczyną Jaspera Cullena. Nie chcę zdradzać więcej, mogę tylko powiedzieć, że w chwili, gdy Edward zostawia Bellę, Jasper zostawia również Sophię. Jej życie się zmieni. I nie tak jak Belli na lepsze. Wręcz przeciwnie...
Autor: Sophia Smith


Kategoria: Fan Fiction | Inne.
Bohaterowie: Leila Willow, Bradley Larsson, Kol Parker, Hannah Mellark
Opis opowiadania: Blog opowiada o Leili, która całkiem niedawno była zwykłą nastolatką żyjącą w Nowym Orleanie u boku nieco impulsywnego, ale ostatecznie dobrego narzeczonego, Bradleya. Wszystko się zmienia, kiedy dziewczyna staje się ofiarą napadu. Kiedy się budzi całe jej życie wywraca się do góry nogami. Z normalnej nastolatki zmienia się w potwora, który ma zostać kolejną częścią układanki, jaką tworzy stowarzyszenie Xawier. Czy dla miłości, przyjaźni, rodziny, samej siebie Leila będzie gotowa do poświęceń? Jak wiele może stracić? Tak wiele, jak wiele posiada jako sługa mroku, istota cienia, wampir.
Autor: Lyra Parkinson

Nowa postać ,która była przez cały czas ...

Kategoria: Fan Fiction | Pamiętniki Wampirów
Bohaterowie: Heidi Santino, Damon i Stefan Salvatore, Elena Gilbert, Caroline Forbes, Klaus Mikaelson, Bonnie Bennett i inni
Opis opowiadania: Heidi Santino jest już starym wampirem, przeszła nie jedno, ale wciąż ucieka przed kimś, kto zwiastuje śmierć nie tylko dla niej, ale także dla jej bliskich, czy uda jej się przetrwać i ochronić przyjaciela ?
Autor: Lenena

2 komentarze:

  1. Link do Dark Paradise nie działa :/

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Naprawione :) i dziękuje za poinformowanie mnie o tym :)

      Usuń