27 mar 2016

37. Organizacyjne + blog kwartału

Dzisiaj przybywam do Was z wynikami ankiety, w której głosowaliście na autora do wywiadu oraz z ankietą do głosowania na blog kwartału. Serdecznie zapraszam!

Autor do wywiadu


Tutaj krótko, wczoraj zakończyło się głosowanie i wyniki przedstawiają się następująco:


W nicku zwyciężczyni głosowania wkradł mi się błąd, za co ją niezmiernie przepraszam. Mam nadzieję, że Cię nie uraziłam. Z MlodąLarwą, której serdecznie gratulujemy, niedługo skontaktuje się Maggie w celu uzgodnienia szczegółów.

Blog kwartału


Po przedłużeniu głosowania zgłosiła się jeszcze jedna osoba, więc w sumie mamy trzy zgłoszenia. Postanowiłam nie przedłużać tym razem i po prostu wyłonimy zwycięzcę spośród zgłoszonych opowiadań. Link do ankiety już znajduje się w kolumnie bocznej,a znajdziecie go także TUTAJ, pod tym samym obrazkiem, pod którym wcześniej znajdowała się strona do zgłaszania. Wyjątkowo głosujemy do 1 kwietnia, mniej więcej do godziny 17. Skoro termin zgłoszeń był przedłużony, to myślę, że i tutaj warto go wydłużyć. W piątki zazwyczaj jestem dopiero późnym popołudniem w domu, więc i tak wyniki nie zostałyby oficjalnie ogłoszone wcześniej. Będzie screen z godziną, więc wszystko powinno być w porządku :)

I na koniec taka moja propozycja dla Was - zastanawiałam się nad zorganizowaniem kolejnego konkursu, jednakże tym razem, idąc tropem tego, że poprzedni temat nie przypadł Wam do gustu, spytać Was o zdanie - gdyby odbył się konkurs, to jaki mógłby być jego temat, który zachęciłby Was do wzięcia w nim udziału? Oczywiście każdy pomysł zostanie rozpatrzony, a jeśli będzie ich dużo, przeprowadzimy głosowanie i Wy wybierzecie najciekawszy. Czekam na Waszą odpowiedź i nie będę ukrywała, że bardzo mi na niej zależy :)

Pozdrawiam,
Zakręcona

5 komentarzy:

 1. Trzy przy stanie 77 blogów? I to na blog kwartału? Moim zdaniem ten konkurs po prostu się nie przyjął ;)

  Nessa.

  OdpowiedzUsuń
 2. Może warto byłoby poświęcić trochę czasu i informować autorów blogów w katalogu o zorganizowaniu konkursu? Obawiam się, że wielu z nich po dodaniu się do spisu po prostu już nie zagląda nań. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chyba właśnie w tym jest problem c: Konkurs jest organizowany właściwie z dnia na dzień, a ludzie nie wiedzą. Ewentualnie można zmienić zasady, tak, by wszystkie blogi obligatoryjnie brały udział. Najlepszy blog katalogu czy coś w ten deseń ;)

   Nessa.

   Usuń
  2. To byłoby okrutnie pracochłonne. :P Już lepsze byłoby losowanie (np. 10 blogów), tak jak w przypadku autorów do wywiadu, głosowanie przez bloggerów w sondzie(z którego np wyłonicie 5 blogów z największą liczbą głosów), a następnie wyłonienie przez załogę katalogu 1-2 najlepszych po przejrzeniu ich.
   Myślę, że naprawdę kluczem jest informacja. I dłuższy termin. Np 2 tygodnie na zgłaszanie, dwa na głosowanie? Kwartał ma aż trzy miesiące, więc konkurs można rozpocząć na początku ostatniego. :)
   Pozdrawiam,
   Larwa.

   Usuń
  3. Też prawda :D Nie przeczę, czasochłonne. Brakuje systemu, który byłby prosty i skuteczny, no i oczywiście informacji ;)

   Nessa.

   Usuń