26 sie 2015

Co, jeśli spotkasz na swojej drodze wampira part 2

Witam wszystkich serdecznie. Dzisiaj przybywam z długo wyczekiwaną, przynajmniej przez część obserwatorów naszego Katalogu, ale i nie tylko, oraz już wczoraj zapowiedzianą informacją. Otóż dzisiaj rusza drugi etap naszego konkursu pt." Co, jeśli spotkasz na swojej drodze wampira? ".
Otrzymaliśmy sześć pracy konkursowych, które zostały już opublikowane na podstronie naszego konkursu ( zostaniesz na nią przeniesiony/a po kliknięciu poprzedzających ten nawias słów lub poprzez kliknięcie obrazka w kolumnie bocznej lub pod tym postem ) , na którą zapraszam wszystkich tych, którzy chcieliby ocenić naszych drogich uczestników! Tytuły zaprezentuję Wam też tutaj:


Głosowanie trwa do 1 września, dzień później ukażą się wyniki.
Linki do ankiet, gdzie możecie głosować i oddawać swoje opinie, znajdziecie na podstronie konkursu.
To tyle z mojej strony. Chciałabym jeszcze raz podziękować uczestnikom za wzięcie udziału w konkursie. Życzę wszystkim powodzenia i... niech zwycięży najlepszy!

Edit- głosowanie rozpocznie się o godzinie 12 ! Przepraszam za zamieszanie !

http://konkurskoow.blogspot.com

3 komentarze:

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 2. Otrzymaliśmy sześć prace konkursowe, które zostały już opublikowane na podstronie naszego konkursu ( zostaniesz na nią przeniesiony/a po kliknięciu poprzedzających ten nawias słów lub poprzez kliknięcie obrazka w kolumnie bocznej lub pod tym postem ) , na którą zapraszam wszystkich tych, którzy chcieliby ocenić naszych drogich uczestników!

  Chciałabym tylko zwrócić uwagę na to, że niepoprawnie zapisujesz nawiasy. Nie powinno być spacji między "(" a słowem, tak samo z ")", a przecinek za nawiasem również nie powinien być oddzielony spacją. #justsaying :)
  I wiem, że sama złe cudzysłowie dałam, ale te odpowiednie nie wchodzą na bloggerze. xD

  I bardzo dobrze, że jest 6 zgłoszeń, przynajmniej jest konkurencja. :) Życzę powodzenia innym biorącym udział! :)
  Koneko

  OdpowiedzUsuń