20 cze 2015

Wampirza czy człowiecza zbrodnia?

Witam wszystkich !

Dzisiaj nadszedł długo wyczekiwany moment - publikacja prac biorących udział w organizowanym przez nasz katalog konkursie pt. " Wampirza czy człowiecza zbrodnia? ". Mimo początkowych komplikacji przedłużenie terminu odniosło skutek i do konkursu zgłosiły się cztery osoby.
Dla niezorientowanych przedstawię krótko temat konkursu oraz przypomnę zasady oceniania prac.

" Wampirza czy człowiecza zbrodnia? " to konkurs organizowany przez nasz katalog polegający na napisaniu opowiadania, podczas trwania akcji którego zostanie rozwikłana tajemnicza zbrodnia. I której sprawcą niekoniecznie był człowiek...

Teraz przejdę do formy oceniania prac konkursowych: w tymże poście znajdziecie linki do wszystkich zgłoszonych prac. Znajdziecie je też na specjalnej podstronie katalogu, na której mogliście zapoznać się ze wszystkimi szczegółami konkursu.
Wszystkie osoby chętne mogą zostawić swój głos na każde opowiadanie w specjalnie stworzonej do tego celu ankiecie, przyznając każdej pracy od 0 do 100 punktów. Zwycięży oczywiście ta, która otrzyma najwięcej punktów od Was. Ponadto w drugiej ankiecie będzie można zostawić swoje opinie na temat poszczególnych opowiadań. Dopuścimy jeszcze zostawianie swoich opinii pod komentarzami pod poszczególnymi pracami, jednak nie ukrywam, że byłoby łatwiej, gdyby były one zostawiane w jednym miejscu - czyli wypełniając konkretną ankietę.
Głosowanie zakończy się 28 czerwca 2015r o 23:59, a wyniki ukażą się 29 czerwca. Jednak jeśli zaistnieje konieczność, np dwa opowiadania będą miały taką samą liczbę głosów, głosowanie zostanie przedłużone o dwa dni, czyli do 30 czerwca, a wyniki ukażą się 1 lipca w podsumowaniu miesiąca czerwiec.
Cóż, to chyba wszystko. Zostawiam wcześniej obiecane linki do opowiadań:

My happiness built on the misfortunes of others


I odnośniki do ankiet:A tu możecie zostawiać opinie: 
Wypełnij ankietę  

2 komentarze:

  1. LINKI NIE CHCĄ DZIAŁAĆ!

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Już działają :) Wcześniej podstrona była zablokowana, ponieważ prace konkursowe opublikowałam wcześniej, zanim wstawiłam tą notkę i później nanosiłam jeszcze ostatnie poprawki. Ale już wszystko działa poprawnie.

      Usuń