21 mar 2015

Blog miesiąca: marzec

Witam Was serdecznie o późnej porze, zresztą to zależy, o której akurat czytacie ten post, więc nie zagłębiajmy się w szczegóły. Mam dla Was kolejną ankietę dotyczącą Bloga Miesiąca. Tym razem mamy dziesięciu kandydatów! Pamiętajcie, aby racjonalnie oddawać głosy na blogi, które Waszym zdaniem na nie zasługują. :D
Jeszcze jedna sprawa. Zapewne zauważyliście pewną zmianę w regulaminie konkursu... Rzeczywiście nie było uprzedzenia o tym, za co najmocniej przepraszam, ale doszłam do wniosku, że wprowadzenie zasady o tym, żeby już wygrane blogi poprzednich miesięcy nie nominować, byłoby sprawiedliwe pod tym względem, że każdy blog ma szansę na główną wygraną, jaką jest Blog Roku. A jeśli jeden i ten sam blog zajmie miejsce w dwóch kolejnych miesiącach, to nic mu z tego nie przyjdzie, bo i tak będzie startował tylko raz do Bloga Roku. Mam nadzieję, że mi wybaczycie ten występek, bo zgadzam się z Wami, że jednak powinnam poinformować z większym wyprzedzeniem, ale też chciałabym wspomnieć o dobrych manierach i nie wypominania jakichś wad Katalogu tak przy okazji, bo to jest, przynajmniej według mnie, nie na miejscu. Jesteśmy tylko ludźmi i umiemy przyjmować krytykę, ale zadaną w grzeczniejszy sposób. Mam nadzieję, że nie dojdzie więcej do takich spięć, bo tak naprawdę nikt tego nie chce i nikt tego nie lubi.

Tymczasem przejdźmy już do ankiety. :)


5 komentarzy:

 1. Ktokolwiek mnie zgłosił (i to podwójnie!), pięknie dziękuję. :* To bardzo miłe, ale ja już jakiś czas temu postanowiłam sobie, że w ten konkurs się nie bawię.
  Rozwodzić się nie będzie, bo przecież katalog jest cudny i doskonały, a o wadach się nie mówi, jak wynika z posta... W porządku, ale może szacunek powinien działać w sobie strony? W organizacji jest mnóstwo błędów i to nie są wzmianki "tak przy okazji", cokolwiek należy przez to rozumieć. Błędy są, czego można byłoby uniknąć, gdyby wprawnie działał przekaz informacji. Do tego konkursu nigdy regulaminu nie było, a informowanie o zmianach po fakcie jest... nie do końca uczciwe, a już na pewno ze szkodą dla autorów, ale cóż... Równi i równiejsi, nie da się ukryć. Blogiem roku zostaje blog grudnia, a przynajmniej tak było ostatnim razem, więc gdzie tutaj sens, bo dalej brakuje jakiegoś sensownego systemu?

  Nessa.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nikt nie uważa, że katalog jest cudny i doskonały. Wszyscy dostrzegamy to, że nie wszystko zawsze jest dopracowane na ostatni guzik, ale staramy się uczyć na błędach i nie popełniać ich ponownie w przyszłości.
   Nie poinformowałyśmy zainteresowanych o zmianie regulaminu, więc tutaj przyznajemy rację, że popełniłyśmy błąd i nie mamy zamiaru się tego wypierać. Pojawiła się informacja na podstronie konkursu, ale nie na głównej, co z pewnością jest naszym błędem.
   A blogiem roku nie został blog grudnia, bo do tego była osobna ankieta, w której startowały wszystkie blogi miesiąca z danego roku.

   Usuń
 2. Dlaczego nie mogę głosować w ankiecie skoro jest jeszcze marzec?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Odpowiedź już pojawiła się na czacie. ;)

   Pozdrawiam,
   Aveline

   Usuń