13 lut 2015

05. Informator: 06.02 - 13.02


Stan przed aktualizacją 36
Ilość dodanych blogów: 3
Stan po aktualizacji: 39
 
 
Kategoria: Fan Fiction | Zmierzch
Bohaterowie: Bella Swan, Edward Cullen
Opis opowiadania: W noc po 18 urodzinach Belli, Edward spełnia jedno z jej marzeń: przespał się z nią. Po tej feralnej nocy coraz bardziej się od niej oddala. W końcu zaciąga ją do lasu i mówi jej, że wyjeżdża z Forks ze swoją rodziną. Jak powiedział tak zrobił. Odszedł i zostawił ją samą po środku lasu. A ona nie zna drogi do domu. Czy w końcu tam trafi? Co się z nią stanie? Czy jeszcze kiedyś spotka Edwarda? Na te i wiele innych pytań odpowiedzi uzyskacie już niedługo.
Autor: Klaudia Wilk i współautorka Patrycja Rembisz
 
 
Kategoria: Fan Fiction, Zmierzch
Bohaterowie: Renesmee Cullen, Dominica Black
Opis opowiadania: Kontynuacja Zmierzchu, choć z dodatkowymi postaciami. Dwie rodziny: Bella, Edward i Nessie, oraz Jacob, Veronica i Nikki. Niektórzy sądzą, że pisane im wieczne szczęście. Jednak zostanie ono zmącone. Pierwszy powód? Porwanie Nessie. Kto za tym stoi? Jak porwanie wpłynie na przyszłe życie Ness? Czy przyjaciółki od kołyski znienawidzą się przez chłopaka? 
Autor: Bella Cullen
 

Kategoria: Autorskie
Bohaterowie: Skylar Finley, James Reed
Opis opowiadania: Finleyowie strzegą swoich sekretów.
Fitzroy Finley nigdy nie wyjawił całej prawdy o tym, jak rozgromił hordę strzyg i stał się pierwszym Wielkim Przywódcą Cienia. Kenneth Finley wymazał pamięć o Trybunale Cienia, byle rodzinne sprawy nie wyszły na jaw. Wymordował wszystkich, którzy po latach mogliby puścić parę z ust. George Finley stał się powiernikiem wszystkich rodowych tajemnic. To w jego obowiązkach spoczęło przygotowanie Przywódcy z czwartego pokolenia, tylko czy jego córka nadawała się na stanowisko? Czy nie lepiej dla Organizacji utkać kolejny sekret?
Skylar Finley nie martwiła się o przyszłość, nie w takim stopniu jak jej ojciec, w dużej mierze pozostając nieświadomą rodzinnych tradycji tkania sieci kłamstw. Nigdy nie czuła chęci, by rządzić organizacją, wystarczyło jej życie w Portland. Gorący kubek mleka, kiedy z łóżka wyciągał ją nieprzyjemny sen, prowadzenie grupy Łowców, która patrolowała dystrykt.
Do czasu.
Do chwili, w której natknęła się na Jamesa Reeda – wampira, który wiedział o tym wszystkim, o czym Skylar nawet nie chciała mieć pojęcia. 
Autor: Belle Marchand

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz