4 sty 2015

Wielkie czyszczenie - nowy system

Jak sam tytuł sugeruje, nowy ład i porządek. Co wiąże się z pewnymi zmianami, które mogą co po niektórych urazić. I wiem, że to moja wina.
Od początku. Od pewnego czasu sugerowano mi, że Katalog trochę zszedł z drogi wampiryzmu. I zrobił się niezły bałagan. Nie chcę oddać go tak łatwo w zapomnienie, dlatego robię porządki. Dziekuję wszytskim za uprzytomnienie mnie :) Koncepcją katalogu były opowiadania o wampirach, byłam początkujaca i nie miałam żadnej praktyki. System, który wprowadziłam, okazał się klapą, dlatego od teraz wszystkie opowiadania zostały podzielone na dwie kategorie: FanFiction oraz Autorskie. Myślę, że w tym się odnajdziecie :)
Dalsza sprawa. Przyjmowanie katalogów, które nie mają tego wymaganego wampira, tylko imię aktora grającego. No właśnie, i co teraz? W tym momencie muszę usunąć pewne blogi. To wszystko jest moją winą, bo powinnam wam odmówić, gdy zgłaszaliście się. Jedynym usprawiedliwieniem jest to, że nie posiadałam doświadczenia, choć trochę marne. Wiem. Możecie pod tym postem hejtować i robić wszystko. Wysłucham was.

Blogi, które zostają usunięte:
Zapamiętaj, jutra nie będzie. Liczy się teraz więc, dziś nie gubimy chwil.
Życie jest podłe, pamiętaj dziecko. Nie trzeba umrzeć, aby przeżyć piekło
W życiu nie można zapomnieć najważniejszych chwil
Losy Belli i Edwarda są osadzone w normalnej rzeczywistości. Bez wampiryzmu.
Życie jest ciężkie , ale miłość trudniejsza
Po deszczu zawsze wychodzi słońce.
Na tych blogach przedstawione były losy Robsten - nie byli oni wampirami. Tylko ludźmi.
Wilk z Cumberland.
Jak sama nawa mówi, opowiadanie jest o wilkach.
Jeśli chodzi o blogi Soul, to nie mam do nich dostępu (tylko dla wybranych czytelników - więc to mija się z celem katalogu, który ma za zadanie reklamować blogi) lub są usunięte.

Co do reszty opowiadań, które pozostały na blogu. Jeśli zauważycie jakiś błąd, to napiszcie komentarz. Jestem człowiekiem i mogłam się pomylić. Cały dzień się tym zajmowałam, więc jestem trochę zmęczona.
W przyszłym czasie pojawiają się buttony do waszych opowiadań. I wtedy też powstawiam zwiastuny (jeśli dane opowiadanie ma).
Został trochę zmieniony regulamin.
Jeśli chodzi o nowe rozdziały, teraz nazwane to będzie Pamiętnikiem, lecz ten który pojawić się miał dzisiaj, ukaże się w następną niedzielę wraz z tymi rozdziałami, które się pojawią w tym tygodniu. Zrobiłam to dlatego, że teraz jest za duże zamieszanie.
Oprócz tego, pojawi się nowość, czyli informator - będzie informował o nowych blogach co piątek [jeśli w danym tygodniu nie będzie żadnych nowych opowiadań, to informator nie ukaże się].
Natomiast jeśli chodzi o ten poprzedni system. Na razie te wszystkie zgłoszenia zmieniłam na wersję roboczą, gdyby coś. Ale wkrótce zapewne je usunę. Jednak pozostawię: nowe rozdziały, podsumowania, konkurs oraz wywiady :)

Jeśli macie jakieś sugestie czy coś innego, piszcie. Chętnie wysłucham :)
Chyba to wszystko. Czekam na waszą reakcję.
Pozdrawiam,
Tonks/Luna

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz