13 sty 2015

Uwaga! Konkurs.

Tak, tak, dobrze przeczytaliście. Katalog Opowiadań o Wampirach organizuje konkurs. 


(c) Mrs.Punk z gallerygold.blogspot.com
Temat konkursu: Wampir w Walentynki. 
Jeden dzień w roku... Dla niektórych pełen szczęścia. Dla innych najgorszy czas, jaki może być. A dla Wampira? Czym się zakończy? Niewyjaśnionym morderstwem czy ...
Data do kiedy można nadsyłać pracę: 12.02.2015, godz. 23:59
Data opublikowania prac: 14 luty 2015 rok 
Główna nagroda: Reklama bloga oraz wywiad ze zwycięzcą.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej, zapraszam tutaj: 


Wprowadziłam pewne udogodnienie. Jeśli ktoś nie należy do Katalogu, a chciałby wziąć udział w konkursie, jedyne co musi zrobić, to wstawić button lub link do  Katalogu. Podjęłam tę decyzję dlatego, że niektórzy ludzie nie piszą blogów o nadnaturalnej postaci, ale z chęcią spróbowaliby napisać coś jednorazowo. Jeśli są takie osoby, to zapraszam do konkursu. 
Jeśli macie jakieś pytania, piszcie w komentarzach. 
Mam nadzieję, że pomysł wam się podoba.
Do zobaczenia wkrótce.
Tonks :)

11 komentarzy:

 1. Tutaj jest mnóstwo błędów, a Wy konkurs literacki chcecie robić? Sprawdzać prace skoro same pisać poprawnie nie umiecie?
  Niektórych*, przed znakiem zapytania, kropkami i ogólnie znakami interpunkcyjnymi nie daje się odstępu, tzw. spacji & 'by' pisze się łącznie - spróbowaliby. Powinno być napisane "podoba", nie "spodoba", bo już znamy Wasz pomysł, a wisienką na torcie będzie to, że źle są powstawiane przecinki.
  Pozdrawiam & wszystkim czytającym komentarz, o ile nie zostanie usunięty, nie polecam brać w tym udziału, bo nagroda też jest beznadziejna. ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dlaczego miałabym kasować twój komentarz ? -,- Jeśli chodzi o twoja uwagę: Wiem i przyznaje się do tego, ze nie jestem mistrzem ortografii. Tylko gdybyś widziała, jak był organizowany poprzedni konkurs, może byś tego nie napisała. W życiu nie zabrałam się za ocenienie blogów czy opowiadań. Ostatnim razem oceniały osoby do tego kompetentne: była to min. dziewczyna na humanie itp. Ja jestem tylko organizatorem. Teraz oceniać będą czytelnicy. Jeśli chodzi o nagrodę, katalog na razie jest mały i innej nagrody nie jestem w stanie dać. Przykro mi. Okej, rozumiem nie chcesz brać udziału w konkursie to Twoja decyzji, przecież ja do niczego nie zmuszam :)

   Usuń
 2. Cześć!
  Czyli osoby chętne mają napisać opowiadanie, w którym wybieramy sobie jakieś postaci (oczywiście z głowy) i piszemy jedno opowiadanie, tak?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, tylko opowiadanie musi zawierać w sobie motyw wampira, bo postać jest obojętna :)

   Usuń
 3. Dużo osób wzięło już udział w konkursie? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak jak pisałam na podsumowaniu jak na razie dwie osoby :)

   Usuń
  2. Wysłały ciekawe opowiadania? ; )

   Usuń
  3. Wszystko okaże się 14 lutego :)

   Usuń
 4. Cześć, jest jakaś możliwość przedłużenia konkursu o jeden dzień :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Moge maks. przedluzyc konkurs do 14 lutego do godz. 12 co ty na to ?;)

  OdpowiedzUsuń