20 maj 2016

47. Informator 13.05 - 20.05


Stan przed aktualizacją: 84
Dodanych blogów: 2
Stan po aktualizacji: 86
 

Kategoria: Fanfiction | Pamiętniki Wampirów
Bohaterowie: Elena Gilbert, Stefan Salvatore, Damon Salvatore, Caroline Forbes, Bonnie Bennett, Lorenzo, Matt Donovan, Alaric Saltzman.
Opis opowiadania: Elena Gilbert po połączeniu się z Bonnie zaklęciem Kaia zostaje w magicznej śpiączce. Wszystko nabiera swojego obrotu kiedy Elena Gilbert z niewiadomych przyczyn budzi się po 15 latach. Akcja dzieje się w Mystic Falls. Co się wydarzyło przez te 15 lat? Jakie sekrety kryją przyjaciele przed Eleną? Co się stało z Bonnie Bennett? Czy jeszcze jest szansa na to by przyjaciółki się zobaczyły? Z kim będzie Elena ? Czy ocali swoich przyjaciół? 
Autor: Olga


Kategoria: Autorskie
Bohaterowie: Sollyn, Mike, Jose, Agrypin
Opis opowiadania:
Kroniki wampirów:
Tom I. "Pod osłoną nocy":
Losy Sollyna, który opowiada o swoim życiu jako wampir. Jak spotyka Mika, wampira stworzonego przez tego samego krwiopijce co on – Charwicha. Pewnego dnia natykają się na swoich pobratymców, którzy zamieszkują lasy południowej Europy. Tam dowiadują się, że mentor nie bez powodu stworzył ich wampirami. Poza tym pomiędzy Sollynem a Mikiem zaczyna rodzić się uczucie, którego oboje się obawiają, w szczególności Sollyn.
Tom II. "Wspomnienia wampirów":
Historie wampirów, którzy opowiadają o swoim życiu przed, jak i po walce z Chariwichem. I tym razem głównymi bohaterami stają się starożytne i średniowieczne wampiry.
Autor: Dusia
 
* Opowiadanie jest jednym z wielu publikowanych na stronie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz