21 sie 2015

25. Informator 07.08 - 21.08

 

Stan przed aktualizacją: 67
Dodanych blogów: 1
Stan po aktualizacji: 68


Kategoria: Fan Fiction | Akademia Wampirów
Bohaterowie: Rose Hathaway, Dymitr Bielikow
Opis opowiadania: Opuszczając szkołę św. Vladimira sądziłam, że teraz będzie prościej. Ta chciało by się!
Po udowodnieniu mojej niewinności w sprawie zabójstwa królowej Tatiany, zostałam strażniczką Wasylisy Dragomir, a jednocześnie oficjalną dziewczyną Dymitra Bielikowa. Dwa miesiące po koronacji mojej przyjaciółki na królową morojów, miałyśmy wyjechać na studia do Leight, do tego czasu swoje wolne chwile spędzałam z ukochanym lub przyjaciółką( w końcu miałam swoje obowiązki względem niej). 
Autor: Angelika Angela

Korzystając z okazji, chciałabym poruszyć też kwestie organizacyjne :
* Konkurs na blog miesiąca - z powodu braku zgłoszeń postanowiłam przedłużyć termin zgłoszeń do 24 sierpnia. Jeśli to nie pomoże i nadal nikt się nie zgłosi... Sierpniowa edycja konkursu najwyżej się nie odbędzie.
* Chciałabym przypomnieć też chętnym osobom, które chcą wziąć udział w naszym konkursie, że 25 sierpnia upływa termin przesyłania nam swoich prac. Jeśli ktoś chciałby poprosić o przedłużenie terminu, bo potrzebuje więcej czasu, proszę o informację ! Tutaj, na mailu, shoucie czy na podstronie konkursu - gdziekolwiek.

2 komentarze:

  1. Ja bym chciała swój blog zgłosić na blog miesiąca... Gdzie można to zrobić? Wybacz, trochę nieobeznana w tym temacie jestem :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Przepraszam, już znalazłam odpowiednią zakładkę i wysłałam zgłoszenie :) Jestem na komórce, więc nie zauważyłam podstrony.

    OdpowiedzUsuń