10 lip 2015

20. Informator 03.07 - 10.07


Stan przed aktualizacją: 57
Dodanych blogów: 1
Stan po aktualizacji : 58


Kategoria : FanFiction | Pamiętniki Wampirów
Bohaterowie : Elena Gilbert, Stefan Salvatore, Damon Salvatore
Opis opowiadania: Elena Gilbert to spokojna, wesoła nastolatka, która nie wyobraża sobie zakończenia szkoły. W przeciwieństwie do jej chłopaka, Stefana, który snuje plany na przyszłość. Są one jednak zbyt odważne i odległe. Po kolejnej kłótni nastolatka spotyka na drodze tajemniczego Damona, który okazuje się być bratem jej ukochanego. Na jaw wychodzą mroczne sekrety, Elena i jej rodzina są w niebezpieczeństwie, a jej związek ze Stefanem wisi na włosku. To wszystko z powodu jednej osoby, Damona Salvatore, który dąży do wyznaczonego celu i nie ma zamiaru rezygnować.
Autor : Dora Parkinson

8 komentarzy:

 1. Ten sam blog po raz drugi (był jeden czy dwa informatory temu). Nie ma jak promować swoją obsadę...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma tutaj żadnego promowania obsady. Dora jakiś czas temu usunęła ten blog z katalogu i kilka dni temu ponownie wysłała zgłoszenie o dodanie do katalogu, więc blog został ponownie dodany.

   Usuń
  2. Tak, blog został ponownie dodany, ponieważ wcześniej go usunęłam. Poza tym, to nie ja zajmuję się informatorem, więc nie promuje swoich blogow. Również Zakręcona nie ma ku temu podstaw: )

   Usuń
  3. Usunęła, ale informator został. Swoją drogą, cudny pomysł na reklamę - tak kasować i wstawiać raz za razem. Inni użytkownicy powinni o tym pomyśleć, zwłaszcza jeśli mają do zaoferowania taką żenadę jak ona. Tylko dlatego, że nie zajmuje się tym działem, nie pojawiły się odnośniczki do asków, YT i czego tam jeszcze, jak to zwykle przy wywiadach. Nie ma jak dobra reklama czegoś, co w normalnym wypadku by nie przeszło.

   Usuń
  4. A najzabawniejsze w tym wszystkim jest to, że żenada, którą podobno wciskam nie jest obowiązkowa, co oznacza, że nikt, a zwłaszcza ja nie zmuszam Cię do czytania, wchodzenia w ' odnośniczki ' i czytania moich wpisów. Blog został usunięty, podobnie jak reszta moich dzieł na blogspocie, ale za prośbą kilku osób wrócił i tyle w temacie. Jak ktoś ma ochotę niech usuwa i dodaje na nowo nawet trzy razy w miesiącu, nikt mu tego nie broni. Tobie także ! Przyjmujemy krytykę, ale uzasadnioną. Ta jedynie taka nie jest, bynajmniej moim zdaniem :) Pozdrawiam serdecznie i zachęcam do napisania czegoś, co będzie prawdziywm dziełem sztuki, a nie ŻENADĄ, jak mój blog ! :)

   Usuń
 2. Bez obaw, takiej żenady nie da się odwalić. Do tego trzeba mieć szczególny „talent”, więc gratuluję. Z tym, ze śmieciami nie trzeba chwalić się w internecie ;)
  A zresztą, z kim ta dyskusja? Aż szkoda słów…

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przykro mi to mówić, ale w tym momencie to Ty odstawiasz nieco niski poziom. Pisanie z anonimu jest rzeczywiście godne podziwu. Masz jakiś uraz do autorki? Powiedz wprost i się podpisz. Też chętnie zobaczę, kto tak zadziera nosa i krytykuje. Poza tym, każdy się promuje i wszędzie. Nie znasz czegoś takiego jak spam? To dla ciebie jakaś nowość?
   Ja nie widzę problemu w dodawaniu bloga. Poza tym, Dora należy do załogi, a załoga zawsze ma największe prawa w katalogach. Trzeba też w pewnym sensie, znać swoje miejsce.
   Pozdrawiam
   Justyna B

   Usuń
  2. Tego typu rzeczy nie nazywa się krytyką, a hejtem. A jak powszechnie wiadomo hejt leży w krwi zazdrośników, którym brakuje szczypty adrenaliny w życiu:) Najwyraźniej mam talent do żenady i jeśli objawia się ona w moim opowiadaniu, to jestem z tego dumna*.* Bede juz wiecznie odwalać tego typu żenadę, aby ludzie nie mający własnego życia mieli co hejtować.

   Usuń