12 lip 2015

6. Wywiad


Witam serdecznie!
Dzisiaj jestem tutaj z kolejnym wywiadzikiem.

Zanim jednak do niego przejdę chciałam wspomnieć, że po uporządkowaniu wszystkiego zostało ustalone, że wywiady pojawiać będą się w niedziele. Problem tkwi w tym, że nie przeprowadza się ich z byle kim, prawda? Kiedy więc już natrafi się okazja i jakiś geniusz wygra jeden z naszych konkursów, albo okaże się, że pisze najlepszy blog w danym miesiącu, to często ciężko jest z kontaktem. Tym razem jednak kontakt był łatwy...

Tym razem wywiad przeprowadziłam z Aleksandre - Autorką jednego z najlepszych blogów w sieci Damon Salvatore Crow , a także Hybrid Diaries . Oprócz tego jest to miła, kontaktowa i świetna dziewczyna ! Jest również zwyciężczynią konkursu człowiecza, czy wampirza zbrodnia, który przeprowadziłyśmy niedawno ! Na pewno większość z Was Ją zna, więc przejdę do rzeczy...

Jest to podstawowe, chyba jedno z najważniejszych pytań, jakie zadaje każdemu, z kim przeprowadzam wywiad.  Jest ważne, ponieważ każdy z Nas zaczyna w innym wieku. A więc jak długo tworzysz na blogspocie?Na blogspocie tworzę już jakieś 3 lata.Co pchnęło Cię do rozpoczęcia pisania bloga? 

Do pisania zachęciły mnie znajome z sb na kristenandrobert.net i wtedy zaczęłam pisać opowiadania na podstawie tej pary.

Czy jest ktoś, albo coś, co dodaje Ci weny twórczej?

Najczęściej są to piosenki, a zazwyczaj pomysł przychodzi tak o. Zdarza się, że budzę się w środku nocy i mam wtedy taki napływ weny, że połowę rozdziału skrobię właśnie w nocy.

Piszesz sama, czy raczej pytasz kogoś zaufanego o zdanie, zanim opublikujesz coś na blogu?

 Często przesyłam fragmenty rozdziałów lilce24 i to ona jako pierwsza ocenia całokształt oraz podpowiada co mogę zmienić...

Masz jakiś sposób na sukces, czy przyszedł on sam, bez większego wysiłku?

Na pewno ćwiczenia w doskonaleniu stylu pisania. Bez tego, nie osiągnęłabym tego, co mam teraz.

Jak radzisz sobie z krytyką? Mam na myśli, czy jesteś osobą otwartą, czy raczej krytyka Cię temperuje i sprawia, że odechciewa Ci się pisać?

Dobre pytanie! Kiedyś nie mogłam pogodzić się z tym, że ktoś zawarł w komentarzu "nie pozytywną" opinię. Szybko wtedy rezygnowałam z pisania danego opowiadania i rozpoczynałam nowe. Teraz - uważam, że krytyka to coś nieodłącznego w życiu bloggera. Krytyka absolutnie nie podcina mi skrzydeł, a wręcz odwrotnie. Dzięki takim komentarzom wiem co jest źle i poprawiam wszystkie wskazane mi rzeczy.

 Opisz siebie w trzech słowach !

 Miła, samodzielna, z charakterem ;)

Jaki, według Ciebie powinien być wampir?

Według mnie wampir powinien być niebezpieczny ale i seksowny. Idealnym odzwierciedleniem tego będzie Damon Salvatore !

Ulubiona postać, jeśli mówimy o świecie wampirzych seriali, lub książek?

Jak wyżej wspomniane - Damon Salvatore jak i również Robby MacKay oraz Elijah Mikaelson...

 Ostatnie pytanie, odpowiedź na nie jest całkowicie dobrowolna ! Czy jesteś w stanie zdradzić swoim czytelnikom coś z przyszłości bohaterów Twojego opowiadania? Może jakiś wątek z następnego rozdziału? 

 Damon Salvatore Crow

Konflikt pomiędzy Klausem a Stefanem nabierze większego tempa a ich relacje z Damonem ulegną drobnym zmianom. Wkrótce również ktoś umrze, pozostawiając nierozwiązaną zagadkę najmłodszemu z rodu Salvatore.

Hybryd Diaries

Wizje przesyłane przez Slavika i Cornela powoli będą wyniszczać Bellę, która wkrótce znajdzie się w samym sercu swojej ciemnej przeszłości. Edward pogrąży się w ciemniejszej stronie życia, przeistaczając się w jedną z mistycznych postaci, robiąc coraz więcej problemów rodzinie Montrose. Niespodzianką dla czytelników będzie fakt iż ktoś ważny dla Masena na powrót zawita w jego życiu.

Na dziś to wszystko!Wywiad z Aleksandre był jednym z najprzyjemniejszych, ponieważ oba blogi jej autorstwa są moimi ulubionymi. Zachęcam Was do czytania ( linki po kliknięciu w tytuł bloga w odpowiedzi na ostatnie pytanie ! ) i motywowania Aleksandre do robienia postępów!


Do napisania,
Dora


4 komentarze:

  1. Powiem Wam, że ten wywiad to świetna sprawa <3 Oby tak dalej i oby więcej tego :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Podoba mi się to, co Aleksandre odpowiedziała na pytanie o krytykę. Otwarcie na każdą opinię… To się chwali i dobrze świadczy o autorce =)
    Ciekawy dobór pytań, chociaż niektóre mogłyby być mniej ogólnikowe, by odpowiadający mógł się wypowiedzieć ;) Oby wiecej takich, bo to ciekawa sprawa.

    Nessa

    OdpowiedzUsuń