16 maj 2015

12. Organizacyjne

Dzisiaj przybywam z dwoma sprawami, a mianowicie z kolejną, trzecią już edycją akcji People, who read say oraz konkursu na blog miesiąca maja.

People, who read say

Do 22 maja autorzy, którzy wyrażą chęć wzięcia udziału w akcji, mają czas, aby zgłosić swoje opowiadanie do akcji, pozostawiając komentarz z wypełnionym krótkim formularzem zgłoszeniowym w odpowiedniej zakładce. Formularz jak zawsze figuruje na podstronie akcji. Ankieta do pozostawiania opinii przez chętnych czytelników ukaże się 23 maja i będzie można pozostawiać swoje opinie do 31 maja do godziny 23:59, później ankieta zostanie zamknięta. Opinie zostaną opublikowane 1 czerwca w podsumowaniu miesiąca maja.

Konkurs na blog miesiąca

Już połowa miesiąca za nami, więc nadeszła pora na konkurs na blog miesiąca maja. Również do 22 maja można zgłaszać blogi (autorzy jak i ich czytelnicy) w odpowiedniej zakładce, pozostawiając w komentarzu odpowiedni formularz. Także 23 maja ukaże się ankieta,  gdzie będzie można oddawać głosy na dany blog. Pojawiły się głosy, że poprzednia forma głosowania była lepsza od tej zaproponowanej ostatnio przez jedną z czytelniczek, więc wrócimy do przeprowadzania ankiet do tego konkursu za pomocą poprzedniej strony.
Wyniki jak zawsze ukażą się wraz z podsumowaniem miesiąca, czyli 1 czerwca.

Tutaj pozostawiam linki do podstron, gdzie można się zgłaszać zarówno do akcji People, who read say jak i do konkursu na blog miesiąca. Odnośniki znajdziecie także jak zawsze w kolumnie bocznej.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz