21 kwi 2017

60. Informator 16.02 - 21.04


Stan przed aktualizacją: 79
Dodanych blogów: 2
Usuniętych blogów: 7
Stan po aktualizacji: 74


Kategoria: Autorskie
Bohaterowie: Jak na razie Oskar Burzyński, kot Hades, oraz niejaka Grażyna - postać epizodyczna
Opis opowiadania: Oskar był zwyczajnym studentem prawa, do czasu gdy przypadkowy facet zmienił go w wampira. Teraz do egzaminów, pracy, i problemów z kotem, dochodzą jeszcze problemy z ludźmi próbującymi wciągnąć go do ich tajemniczego stowarzyszenia, mimo iż usilnie im odmawia. No bo jak wytłumaczyć grupie gości w czarnych pelerynkach, że nie jest zainteresowany składaniem ofiar i polowaniem na ludzi, kiedy sesja wisi mu nad głową?
Autor: NotYourAverageWriter

Zemsta to najlepsza przyjaciółka kobiety.

Kategoria: Fan Fiction | Crossover
Bohaterowie: Madeline Gordon (OC), Klaus Mikealson, Elena Gilbert, Damon Salvatore
Opis opowiadania: Ponad tysiąc lat chodzi po świecie osobnik płci męskiej, który jest jedyny w swoim rodzaju. W połowie krwiożerczy potwór, w połowie zmiennokształtna bestia. Od wielu lat w swoim życiu nie zaznał miłosnego uniesienia choć zaznał ból dotkliwych zdrad. W Mystic Falls pozwolił swojej osobie na chwilę słabości, pozwolił sobie na nią — piękną heretyczkę z szmaragdowymi oczami, która mino swojej przypadłości zachowywała się normalnie.
Zbyt zachłannie chciał uzyskać jej miłość, a sama myśl, że ktoś inny, zajmuje jego miejsce, które jemu się należało, doprowadziła go do zwierzęcej wściekłości. Jego jedynym celem oraz pragnieniem było pozbycie się przeszkody. I zrobił to, nie zważając na konsekwencje swego czynu. Zabił jej brata, jedyną rodzinę, na którą kobieta mogła najbardziej liczyć, a z tym równało się, że zabił i ją.
Po morderstwie swojego ukochanego brata poddała się siły ciemności, która czekała na ten desperacki ruch. Zmieniła się w potwora: kusicielkę niewiernych mężczyzn, morderczynię fałszywych kobiet oraz potwora bez skrupułów. Dzień w dzień przelewała litry krwi winnych najgorszych zbrodni. Ale najbardziej pragnęła rozlewu jego krwi.
Zemsta tworzona przez długie lata w końcu ujrzy światło dzienne. Kilka niedociągnięć na drodze i pojawia się on. Łowca wampirów, który za wszelką cenę pozbyć się jego oraz jej. Podczas ukrywania się przed łowcą, hybryda oraz heretyczka zbliżają się do siebie.
Jak skończy się ta historia?
Autor: Clairy Blue

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz