5 sie 2016

54. Informator 29.07 - 05.08

(c) Forain z lost-souls-graphics.blogspot.com

Stan przed aktualizacją: 69
Dodanych blogów: 2
Stan po aktualizacji: 71


Kategoria: Fan Fiction | Pamiętniki wampirów
Bohaterowie: Elsie i Danielle Hartman, Caleb Alden, Sarah Bynes, Tyler Laney
Opis opowiadania: Caleb Alden przeżył tysiąc żyć.
A przynajmniej tak mu się zdawało. Kiedy cofał się w pamięci całe lata wstecz, czasami z trudem przypominał sobie niektóre swoje wcielenia. Zdarzało mu się być studentem, mechanikiem, nauczycielem brytyjskiej literatury, ale też sierotą, żołnierzem, dezerterem, kimś niechcianym. Przez wiele lat przybierał różne postacie – chociaż nie każda z nich została wybrana dobrowolnie. Wielokrotnie zmieniał zawód, miejsce zamieszkania, a nawet swój wygląd. Działo się to z różnych przyczyn – czasami obawiał się rozpoznania i zdemaskowania, a nierzadko był zmuszony po prostu uciekać.
Bez względu jednak na upływający czas, nigdy nie zdołał zapomnieć o swoim pierwotnym wcieleniu – mordercy.
Autor: Insane

Poukładane życie wampira

Kategoria: Autorskie
Bohaterowie: Alice Whitworth, Jasper Cross, Adam Brooks, Eve Aberdeen, Shannon Singer
Opis opowiadania: Na pierwszy rzut oka, to zwykła szkoła dla lepiej urodzonych. Jednak gdy zagłębisz się bardziej dostrzegasz nieprawidłowości. Są idealni, bez skaz. Robią co chcą i kiedy chcą, ale jednak czegoś się boją...
Przez dziesięciolecia wampiry idealnie wtopiły się w świat ludzi, zaczęły żyć z nimi w symbiozie. Każdy ma swoją określoną rolę, jak trybiki w wielkiej maszynie, ale co się stanie gdy jeden z tych trybików wyciągniesz? Gdy zmącisz harmonie, kto obroni twój świat przed dzikimi?
Autor: Adna

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz