1 cze 2016

Podsumowanie miesiąca: maj


Witam na podsumowaniu maja!
Dzisiaj wcześnie, bo później nie będę w stanie niestety opublikować podsumowania. Niestety, koniec roku za pasem i trzeba w końcu wziąć się w garść i zająć szkołą. Ech, takie życie. Dzisiaj także więcej spraw organizacyjnych, jednak postaram się, jak tylko ten ciężki dla nas okres minie, być bardziej aktywną niż tylko informator i podsumowanie miesiąca :)

Stan spisu: 
  • poprzednie podsumowanie: 01.05 -82
  • dodanych blogów: 5
  • usuniętych blogów: 2
  • na dzień dzisiejszy: 87
  • trwające: 86
  • zawieszone: 1
  • usunięte: 0 
Konkursy: Cały czas nad tym myślę, naprawdę. Pojawiły się dwie opcje - temat pracy będzie dowolny lub będzie ich więcej, żeby potencjalni uczestnicy mieli w czym wybierać. A Wy co o tym myślicie? W końcu to konkurs dla Was ;) I oczywiście, niedługo będzie możliwość zgłoszenia się/bloga do konkursu na blog kwartału. Obserwujcie nas cierpliwie!
Akcje: Jakoś w drugim tygodniu maja (chyba, jeśli się mylę, to nie bijcie) można było zgłosić się do kolejnej  edycji People, who read say. Nikt się nie zgłosił, więc myślę, że na razie zawiesimy tą akcję. Wiem, że padały propozycje, żeby informować członków katalogu o zapisach, jednakże jest to bardzo czasochłonne, a i jednocześnie nie wszyscy lubią, kiedy pojawiają się tego typu informacje, więc nie jest to odpowiednie wyjście.
Co dalej z wiecznością? W czerwcu postaram się zrobić przegląd wszystkich blogów i posprawdzać ich stany aktywności. Jednak to raczej w drugiej połowie miesiąca, jeśli nawet nie pod koniec, już po zakończeniu roku szkolnego - w przyszłym tygodniu wyjeżdżam z klasą na kilka dni, a później czas będzie dla mnie niezbyt korzystny, a wszystko lepiej robić na spokojnie, prawda?

Na dzisiaj to tyle.
Pozdrawiam i radosnego Dnia Dziecka (na pewno świętujecie, 
w końcu dzieckiem jest się poniekąd zawsze),
Zakręcona

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz