25 mar 2016

40. Informator 18.03 - 25.03


Stan przed aktualizacją: 75
Dodanych blogów: 2
Stan po aktualizacji: 77


Kategoria: Autorskie 
Bohaterowie: Eveline Night, Marco Salvador, Castiel Salvador
Opis opowiadania: Decyzja powrót do rodzinnego Haven była jedną z najtrudniejszych dla Eveline. Dziewczyna po latach od tragedii, która dotknęła ją i jej rodzinę, postanawia osiedlić się w odziedziczonej w spadku rezydencji i zmierzyć się z przeszłością, która kładła się cieniem na całe jej dotychczasowe życie. Już sama perspektywa zamieszkania w domu, który wzbudza w niej tak bolesne dla niej wspomnienia, jest trudna, a to zaledwie zalążek nadchodzącego koszmaru.
Szybko okazuje się, że w Haven nic nie jest takim, jak mogłoby się wydawać. Pozornie senne miasteczko okazuje się niebezpieczna pułapką, skrywającą tajemnice, których zwykły śmiertelnik nigdy nie powinien poznać. Po zachodzie słońca zmienia się wszystko, a Eveline zaczyna wątpić w to, czy może ufać sobie i swoim zmysłom.
Nieświadoma swojego przeznaczenia i roli, jaką ma odegrać, na własne życzenie ląduje w samym środku odwiecznej walki pomiędzy istotami mroku. 
Autor: Nessa

Kategoria: Fan fiction | Pamietniki Wampirów
Bohaterowie: Madeline Pierce, Dean Winchester, Sam Winchester, Damon Salvatore, Stefan Salvatore, Caroline Forbes, Bonnie Bennett
Opis opowiadania: Spokojne miasteczko Mystic Falls, a w nim żyjące normalnym życiem wampiry. Jedną z nich jest Madeline Elena Pierce, 87 letnia wampirzyca, która rok temu wróciła do swojego rodzinnego miasta wraz z braćmi Salvatore. Próbując być normalną "nastolatka" chodzi do szkoły, gdzie poznaje nowego ucznia, Dean'a Winchester'a. Choć jej serce go pragnie, ona będzie starała się go uchronić przed poznaniem swojej i miasteczka mrocznej tajemnicy. Czy jej się to uda? A może odkryje coś na temat Dean'a i będzie to ostateczny koniec z kłamstwami? Dowiecie się tego już wkrótce.Autor: Eunice Farro  

Od razu, żeby się nie rozdrabniać chciałabym ogłosić, że zgłaszanie blogów do konkursu na blog kwartału zostało przedłużone do jutra włącznie. Otrzymaliśmy dwa zgłoszenia i szczerze mówiąc, jest to za mało, aby móc przeprowadzić konkurs.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz