28 lut 2016

37. Informator 19.02 - 26.02.

(c) Forain i Dreidre - lost-souls-graphics.blogspot.com

Stan przed aktualizacją: 70
Dodanych blogów: 3
Stan po aktualizacji: 73


Kategoria: Fan Fiction | Zmierzch
Bohaterowie: Carlisle Cullen, Esme Platt Evenson
Opis opowiadania: Życie Esme odkąd wyszła za Charles'a nigdy nie było usłane różami do czego zdążyła się już przyzwyczaić, miała już okazję poznać doktora Cullen'a, sławnego na całe miasto.
Nawet nie ma pojęcia jak bardzo zmieni jej się żyć właśnie dzięki temu jednemu wampirowi...
Autor: Esme Anne Cullen


Kategoria: Autorskie
Bohaterowie: Siergiej Vlado, Proserpine Vlado Xol'itzli Papalotl
Opis opowiadania: Raptularz Zimnokrwistych to zbiór historii nieśmiertelnych wampirów, spisywanych przez przedstawicieli tej długowiecznej rasy w formie pamiętników. Akcja toczy się w najróżniejszych zakątkach Ayili, krainy w której żyją także wilkołaki oraz ludzie.
Opowiadania pełne są pasji, namiętności, krwi, a wisienką na torcie jest kosmogonia wampirycznej rasy i wierzenia w pradawnych bogów. 
Autor: MlodaLarwa

Po drugiej stronie lustra 

Kategoria: Autorskie
Bohaterowie: Charlotte Walker, Adam Clark, Jayden Shepand
Opis opowiadania: Charlotte Walker nie jest zwyczajną dziewczyną. Jest przyszłym Łowcą. Uczy się w Akademii Darth, po ataku Podziemnych na szkołę traci rodziców. Zakwalifikowała się do Nocnej Szkoły, trenuje aby któregoś dnia odpłacić Przeklętym za swoje krzywdy, a co jeśli odkryje, że jej matka miała powiązania z Podziemnymi wampirami? Co jeśli i ona zacznie się zmieniać? Czy nie pogubi się w tym wszystkim? Oczywiście nie może zabraknąć wątku miłosnego.. Kogo wybierze Charlotte, Adama czy Jaydena? A ty, którego być wybrał?
Autor: Nancy Dowell

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz