17 gru 2015

27. Organizacyjne

W końcu udało mi się znaleźć odrobinę wolnego czasu i przybywam dzisiaj do Was z wcześniej zapowiedzianym już wznowieniem wywiadów na naszym Katalogu! Z tego miejsca serdecznie chciałam podziękować Nessie za podanie stronki, która znacznie nam wszystko ułatwiła.
Zatem... Dzięki stronie wylosowaliśmy autorki, które będziecie mogli wybierać jako pierwsi. Wspólnie z Dorą doszłyśmy do wniosku, że na razie pominiemy te, które udzielały już u nas wywiadu, aby też dać szansę innym. Ale i kiedy skończą się propozycje i one będą brane pod uwagę.
Lista autorów została rozporządzona alfabetycznie, a wylosowane zostały następujące osoby:
Na początek bierzemy pod uwagę pierwsze pięć osób, więc na początku wybieramy jedną spośród autorek: Eunice Farro, Madzialena Xoxo, Sight, Wampiryczne JA, Pingwinek. Tutaj zostawiam link do ankiety, która także będzie w kolumnie bocznej. Głosujemy do 24 grudnia!


W następnym głosowaniu nie będzie brana pod uwagę autorka, która niedługo udzieli nam wywiadu, i tak będzie za każdym razem, więc sukcesywnie będzie się nam zmniejszało grono osób, spośród których będziemy wybierać.
Przy okazji ogłaszamy, że czas nadsyłania prac zostaje przedłużony do 17 stycznia z powodu nieotrzymania prac. Przyznaję, że termin nie do końca był trafiony, niemniej teraz idą święta, więc może znajdą się chętni, którzy zechcą spróbować swoich sił. Serdecznie do tego zapraszamy!

Na dzisiaj to tyle.
Pozdrawiam,
Zakręcona

2 komentarze:

 1. Hej =)
  Bardzo cieszy mnie to, że stronka na coś się przydała :D No i z przedłużonego terminu składania prac. To sporo ułatwi ;)

  Nessa

  OdpowiedzUsuń
 2. Hm, myślę, że z tym jest za dużo zabawy. Odnoszę wrażenie, że najsprawiedliwiej było by losować na ,,chybił, trafił". Wylosowany blog później nie byłby brany pod uwagę. A tak to, zanim odbędzie się głosowanie... albo ktoś w ogóle nie zagłosuje.
  Takie jest moje zdanie :)

  OdpowiedzUsuń