6 lis 2015

29. Informator 23.10 - 06.11

(c) Mrs. Punk  z gallerygold.blogspot.com

Stan przed aktualizacją: 74
Dodanych blogów: 2
Stan po aktualizacji: 76

Kategoria: Autorskie
Bohaterowie: Sanae Matsuda, Vincent Caine
Opis opowiadania: Sanae jest osiemnastoletnią uczennicą tokijskiego liceum, której marzeniem jest wypromowanie zespołu muzycznego, założonego z dwójką swoich najlepszych przyjaciół. Niestety, los chciał inaczej i dziewczyna szybko staje się główną bohaterką wydarzeń, które teoretycznie jej nie dotyczą. Wydarzeń odsłaniających mroczną historię świata, gdzie wszystko wydaje się być inne od tego, co znała.
"Melodia Strachu" to opowiadanie urban fantasy z odrobiną horroru, w którym akcja toczy się w samym centrum mrocznego świata krwiożerczych wampirów ze szczyptą historycznych ciekawostek. Bo prawdziwych wampirów dawno nie było. 
Autor: InfernalTear

Pamiętniki Wampirów

Kategoria: Fan Fiction | Pamiętniki Wampirów
Bohaterowie: Damon i Stephan Salvatore, Merle Saltzman, Kairos, Alaric Saltzman
Opis opowiadania: W codziennym życiu, wśród osób sceptycznych rzadko można odnaleźć zalążek prawdy i dostrzec, że ludzie nie są jedynymi myślącymi istotami. Merle [córka, a zarazem jedyne dziecko Alarica Saltzmana] przez ingerowanie w sprawy braci Salvatore naraziła się Damonowi. Akcja rozpoczyna się w chwili, gdy Merle sprowokowała Damona sugerując Elenie, który z braci jest lepszy. Damon w przypływie wściekłości usiłuje wykorzystać Keiros do wyjawienia wszystkiego na temat jej najlepszej przyjaciółki – Merle. Wampir nie zdaje sobie sprawy z tego, że Keiros nie jest jedynie zwykłą śmiertelniczką, a silną czarownicą…
Autor: Black Lady

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz