1 wrz 2015

Podsumowanie miesiąca: sierpień

Witam! Dzisiaj podsumowanie sierpnia. Cóż, ten miesiąc był dosyć obfity w różnego rodzaju rzeczy, więc nadszedł czas jego podsumowania.
Teraz nastał wrzesień, znowu do szkoły trzeba iść, przynajmniej niektórzy... Jak się z tym czujecie, bo ja trochę dziwnie. Przyzwyczaiłam się do dużej ilości wolnego czasu. I jak tylko wróciłam z  rozpoczęcia, zabrałam się za przygotowanie podsumowania, które wam teraz prezentuję.
Serdecznie zapraszam!

Stan spisu:

  • poprzednie podsumowanie: 31.07 - 65
  • dodanych blogów: 3
  • na dzień dzisiejszy: 68
  • trwające: 67
  • zawieszone: 1
  • usunięte: 0


Wampirki: Tutaj na razie bez zmian. Jednak przypomnę o propozycji Dory w sprawie współtworzenia poradnika. Nie wiem, czy ktoś się zgłosił, ale jeśli są chętni, to zgłoście się bezpośrednio do niej, pisząc na jej maila -
Konkursy: Dzisiaj już ostatni dzień głosowania na prace biorące udział w naszym konkursie pt. " Co, jeśli spotkasz na swojej drodze wampira? ". Wyniki ukażą się jutro w granicach godziny 18. Już zaczęła się szkoła i to najwcześniejsza godzina, w której mogę opublikować post, gdyż dojeżdżam do szkoły i jutro dopiero po godzinie 16 jestem w domu. Oczekujcie cierpliwie!
Co dalej z wiecznością? Dalej oczekuję na nowy szablon główny naszego katalogu. Cóż, ten gości już dosyć długo i uznałam, że najwyższa pora odświeżyć wygląd naszego katalogu.

I przechodząc do sprawy z blogiem miesiąca... Głosy były liczone ręcznie, gdyż zdarzyła się sytuacja, jaka zaistniała przy konkursie - niejednokrotnie pewne osoby głosowały wieloletnie. Więc będzie bez statystyk.
Ale do rzeczy - blogiem miesiąca sierpień zostaje :


Elenie serdecznie gratulujemy! W miarę możliwości skontaktuje się z tobą Dora w celu przeprowadzenia wywiadu.

To tyle na dzisiaj. Do zobaczenia jutro o 18, podczas ogłoszenia wyników konkursu!

1 komentarz:

  1. Jeju, dziękuję! Po raz pierwszy coś wygrałam, co jest dla mnie niespodzianką, ale także powodem do radości :)

    OdpowiedzUsuń