25 sie 2015

Blog miesiąca: sierpień

Dzisiaj przybywam do Was z ankietą do głosowania na blog miesiąca sierpnia - i w tym miesiącu kilka propozycji, w tym dwie, które już znalazły się na liście zwycięzców. Ale są trzy i zapraszam do głosowania.
I mam do Was ogromną prośbę - zna ktoś może jakąś stronę do robienia ankiet oprócz interankiet oraz tych, które ktoś zaproponował niedawno? Zmienił się regulamin i nie jestem w stanie za wiele zrobić bez wykupienia konta premium. Byłabym wdzięczna za jakąkolwiek podpowiedź :)
Na koniec jeszcze jedna sprawa, zanim przejdę do ankiety. Przypominam, że dzisiaj jest ostatni dzień nadsyłania swoich prac konkursowych! Jutro o godzinie 10 zostanie opublikowany post z linkami do prac konkursowych. Serdecznie zapraszam!
No dobrze, już kończę. Tutaj macie ankietę do głosowania, do której link już znajduje się też w kolumnie bocznej w obrazku akcji:

2 komentarze:

  1. Wysłałabym pracę na konkurs, ale strona dotycząca konkursu jest otwarta tylko dla zaproszonych czytelników, więc nie da rady...

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Już jest otwarta, przez przepraszam za zamieszanie. Przygotuje już powoli stronę do jutrzejszej publikacji opowiadań. Jutro treści zostanie też na jakiś czas zamknięta, ale otworzę ją jeszcze przed 10, kiedy ukaże się tutaj dotyczący konkursu post. Jeszcze raz przepraszam.

      Usuń