1 lip 2015

Podsumowanie : czerwiec 2015

Dzisiaj przyszedł czas na kolejne podsumowanie miesiąca! Czerwiec był z jednej strony intensywnym, ale i niekoniecznie pracowitym miesiącem, zależy dla kogo. Sama miałam bardzo dużo pracy i cieszę się, że już są wakacje.

Stan spisu:

⦁        poprzednie podsumowanie: 31.05 - 55
⦁        dodanych blogów: 2
⦁        na dzień dzisiejszy: 57
⦁        trwające: 56
⦁        zawieszone: 1
⦁        usunięte: 0
Wampirki: Bez zmian, do katalogu należą trzy osoby. Na razie ogarniamy wszystkie sprawy, chociaż nie wykluczamy ponownego otworzenia naboru, kiedy katalog będzie posiadał w swoich kręgach więcej osób. Ale to odległe plany, więc nie wyprzedzajmy niczego.
Konkursy: Zakończył się konkurs pt. "Wampirza czy człowiecza zbrodnia?". Jeśli ktoś nie miał okazji zapoznać się z wynikami, zapraszam tutaj. Planujemy organizację następnego, jednak potrzebujemy trochę czasu na przygotowanie wszystkiego. Jak tylko będzie coś wiadomo, na pewno się dowiecie :)
Co dalej z wiecznością? I tu mam troszkę do zrobienia. Postanowiłam sobie, że w wakacje pouzupełniam wszystkie rzeczy, które dotychczas nie zostały uzupełnione. Sprawdzę też wszystkie opisy i wszystkie kopie robocze postów o poszczególnych opowiadaniach w kręgach katalogu, które były publikowane, kiedy na katalogu panował stary porządek (czyli sprzed wielkiego remontu z początku) zostaną usunięte. Zastanawiam się też nad odświeżeniem szaty graficznej strony. Może znajdę jakiś pasujący szablon, a jak nie, to zamówię. Zobaczymy. Ponadto na podstronach poszczególnych akcji: People, who read say i konkursu na blog miesiąca zostaną umieszczone regulaminy konkursów, z uwzględnieniem sugestii które od Was otrzymałam. Myślę, że do końca miesiąca się wyrobię, ale nie jestem w stu procentach pewna.

Uwaga!!!
Blogiem miesiąca czerwiec zostaje:

#Aleksandre i lilka24 - serdecznie gratulujemy!

6 komentarzy:

 1. Z miesiąca na miesiąc jestem coraz bardziej załamana poziomem rzekomych "blogów miesiąca", ale żeby chociażby wysoki poziom "Rodziny Deneverów" uległ przed czymś takim... O_____O

  Nessa

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

   Usuń
  2. W czym Ty dziewczyno widzisz problem, hmm? Co by nie było, dla Ciebie wszystko źle. Nic Cię nie zadowala, a do tego dołujesz dziewczyny z "załogi" KOOW, bo wątpie, aby czytały Twoje komentarze z przyjemnością. Wybacz, ale zauważyłam (nie teraz, ale nawet od tamtego roku), że do wszystkiego masz jakieś "ale" i nic Ci nie pasuje. Jeżeli według Ciebie jest aż tak tragicznie, to wypowiedź się RAZ na ten temat i skończ, a nie zostawiasz moim zdaniem głupie komentarze jak ten powyżej. Dziewczyny się starają i jak jest wspomniane powyżej, regulamin i zasady zostaną w trakcie wakacji zmienione więc o co Ci chodzi?
   Z wyrazami szacunku Nessa, ale niepotrzebnie prowadzisz "te chore gierki".
   #Aleksandre

   Usuń
  3. Polecam nauczyć się czytać ze zrozumieniem, a potem się wypowiadać. Jak masz coś do mnie, napisz mi o tym, zamiast pisać jakbyś rozumu nie miała. Jestem po prostu zaskoczona tym, że dobre blogi z fantastycznymi historiami przegrywają z przeciętną historią. Boże uchowaj, żeby była w tym wina autorek, bo to nieprawda, a ja nic takiego nie napisałam; ankieta to ankieta.
   Nie prowadzę żadnych „gierek” jak uroczo to ujęłaś. W dyskusję też nie zamierzam wchodzić, bo nie ma o co ani z kim. To tyle w tym temacie.
   Pozdrawiam,
   Nessa.

   Usuń
  4. Nie piszę o samym dzisiejszym komentarzu. Po prostu irytuje mnie, gdy zawzięcie kogoś krytykujesz. Pod żadnym pozorem nie chcę Cię urazić, chcę jednak abyś wiedziała, co o Twoich komentarzach sądzę.
   #Aleksandre

   Usuń
  5. W porządku, jeśli tak to odbierasz. Jestem… dość bezpośrednia w tym, co piszę i w niektórych przypadkach to jest mój problem, ale mogę zapewnić, że nie mam nic złego na myśli. Jeśli Ty albo ktokolwiek inny odebrał moje słowa nie tak, przepraszam, bo nie to było w mojej gestii. Jedynie drażni mnie, że w niektórych kwestiach katalog wydaje się zmierzać ku gorszemu, więc tym bardziej cieszą mnie zapowiedziane w tej notce zmiany.

   Nessa

   Usuń