31 lip 2015

23. Informator 24.07 - 31.07

(c) Natx z lost-souls-graphics.blogspot.com


Stan przed aktualizacją: 63
Dodanych blogów: 2
Stan po aktualizacji: 65

Lekkie Pióro 

Kategoria: Autorskie
Bohaterowie: Amadeusz, Morfeusz, Julian
Opis opowiadania:  Historia dwójki przyjaciół z dzieciństwa, rozdzielonych przez przykre wydarzenia w przeszłości. Na wskutek nich, Amadeusz zaczął ćwiczyć w organizacji polującej na wampiry. Wplątani w wojnę pomiędzy ludźmi i wampirami, istna krucjata kłów. Historia pełna przyjaźni, intryg, walk i krwi. Wszystko pisane lekkim piórem.
Autor:  All

Blondwłosa zagadka

Kategoria: Fan Fiction | Pamiętniki Wampirów.
Bohaterowie: Główną bohaterką jest Caroline Forbes i nieujawniona jeszcze młoda kobieta, wyglądająca identycznie jak ona. Postaciami drugoplanowymi będą: Stefan oraz Damon Salvatorowie, Elena Gilbert, Niklaus Mikaelson.
Opis opowiadania: Po stosie nieszczęśliwych wydarzeń z minionych miesięcy, Caroline oraz jej przyjaciele powoli zaczynają wychodzić na prostą. Marzeniem dziewczyny jest spokojne życie bez zmartwień i problemów, a teraz ma ono wreszcie szansę się spełnić. Nieoczekiwanie, w Mystic Falls zaczynają pojawiać się ludzie, którzy kierowani niewytłumaczoną nienawiścią do niej i jej rodziny, z hukiem sprowadzają ją z powrotem do piekła. Okazuje się, że całe jej życie było kontrolowane, a teraz nadszedł czas, by wreszcie uderzyć. Czy Caroline poradzi sobie w walce ze swoim własnym cieniem? Czy skazana na pracę w pojedynkę, będzie w stanie wygrać?
Autor: Cheverell 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz