24 lip 2015

22. Informator 17.07 - 24.07

(c) Mrs. Grey z gallerygold.blogspot.com

Stan przed aktualizacją: 59
Dodanych blogów: 4
Stan po aktualizacji: 63
Kategoria: Fan Fiction | Pamiętniki Wampirów
Bohaterowie: Elena Gilbert, Damon Salvatore, Caroline Forbes, Bonnie Bennet, Stefan Salvatore, Klaus Mikealson, Jeremy Gilbert i inni.
Opis opowiadania:
Kolejna minuta spędzona tak samo. Godzina. Dzień...
Zabrakło mi już łez.
Leżę na łóżku i gapię się w sufit, nie wiedząc, co mam ze sobą zrobić.
Po raz kolejny ignoruję irytujący dźwięk dzwonka mojego telefonu. Nie obchodzi mnie, czy to Caroline, Bonnie, Matt, a nawet Stefan... Lecz gdyby to ON dzwonił, na pewno bym odebrała. Teraz już mogę tylko o tym pomarzyć.
Przed oczami cały czas mam ten smutny wyraz twarzy i te piękne, błękitne jak bezchmurne niebo oczy, które przewiercają moją duszę na wylot. Mogłabym się w nie wpatrywać godzinami. Lecz są one teraz pozbawione blasku. Widzę w nich ból, rozpacz, rozczarowanie i złość. A potem patrzę jak szybko zachodzą one mgłą...
Wiedziałam, że będzie boleć, ale nie podejrzewałam, że tak bardzo...
Autor: Delena4ever


Kategoria : Fan Fiction | Pamiętniki Wampirów
Bohaterowie : Stefan Salvatore, Elaine Traysift
Opis opowiadania: Stefan po śmierci Damona zostaje rozpruwaczem. Nie liczy się dla niego nic, ani nikt. Dziewczyna, którą kochał najbardziej na świecie, wyjechała z miasta. Chłopak załamuje się. Pewnego dnia poznaje dziewczynę, która próbuje uciec od problemów. Zaprzyjaźniają się i zakochują w sobie, ale jest jeden problem. Ona jest w połowie człowiekiem. Stefan stara się oprzeć głodowi, ale czy mu się uda ? Czy będzie w stanie zmienić swoją naturę dla niej
Autor : noisy

"Pamiętnik Amandy"

Kategoria: Fan Fiction | Pamiętniki Wampirów  
Bohaterowie: Amanda Gilbert, Elena Gilbert, Jeremi Gilbert, Stefan Salvatore, Damon Salvatore
Opis opowiadania:
Historia dziewczyny która była wychowywana w nie właściwej rodzinie przez wiele lat. Poznała swoją historię dzięki młodszemu bratu który wszystko jej opowiedział. Amanda wyjechała do Mystic Fall's aby poznać swoją prawdziwą rodzinę, przy okazji dowiaduję się że na świecie żyją potwory. 
Autor: neevilka ;3


Kategoria: Fan Fiction | Pamiętniki Wampirów
Bohaterowie: Caroline Forbes, Niklaus Mikaelson
Opis opowiadania: Elizabeth po śmierci męża została samotną matką i szeryfką Mystic Falls, odpowiadającą za porządek i harmonię w drobnym miasteczku. Jednakże z przyjazdem rodziny pierwotnych wampirów, wszystko ulegało zmianie. Matka dziewięcioletniej Caroline zostaje rozszarpana przez dzikie zwierzę, które grasuje nocami po lesie. I mimo tej brutalności bestii, Caroline nie pozwala jej odejść. Niklaus nie mogąc zostawić małej blondyneczki samej, przygarnia ją pod swoje skrzydła, mając nadzieję, że tego nie pożałuje.
Nie pomylił się.
Zwiastowała kłopoty i problemy jakich mało, ale biła od niej niebywała światłość i dobro, która chroniła go przed ostatnim szczebelkiem kierujące się do ostatecznej ciemności i zguby.
Autor: elose

Na razie, z powodu małych kłopotów ze sprzętem i internetem ( z trudem udało mi się napisać ten informator) wszystkie opowiadania z tego informatora na razie nie zostały umieszczone w zakładce, za co najmocniej przepraszam. Ale mniej więcej w niedzielę lub poniedziałek wszystko powinno być na swoim miejscu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz