17 lip 2015

21. Informator 10.07 - 17.07


Stan przed aktualizacją: 58
Dodanych blogów: 1
Stan po aktualizacji: 59

Kategoria: FanFiction | Pamiętniki Wampirów
Bohaterowie: Caroline Forbes, Stefano Salvatore, Niklaus Mikaelson
Opis opowiadania: Tysiąc letnia pierwotna hybryda, zazdrosna o swojego podopiecznego, który zawładnął sercem jego ukochanej, w gniewie i wściekłości, wyrwał mu serce, paląc na stosie jego ciało. Kobieta nie mogąc wytrzymać, wyłączyła człowieczeństwo, które stanowiło dla niej ważną część. Krwiożercza bestia która obudziła się w jej ciele, miała ochotę na rozlew krwi, która należała do jedynego i najpotężniejszego Niklausa Mikaelsona - sprawcy śmierci jej ukochanego.
Wszystko jeszcze bardziej się komplikuje, gdy spotyka starego przyjaciela, a ich uczucia wychodzą na wierzch. W grę wchodzą jeszcze przykre wspomnienia z lat ludzkich. Zemstę którą tworzyła od lat, zaczęła powoli wcielać w życie, gdy na drodze spotyka kogoś kto ma wspólny udział w krwawej misji. Choć ta osoba zdolna jest do wymordowania całego świata, potrzebuje pomocy wampirzycy by dostać to czego pragnie.
Autor: elose

4 komentarze:

 1. Albo zły adres, albo autorka usunęła bloga ;/
  #Aleksandre

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak ostatnio sprawdzałam, adres działał. Wygląda na to, że autorka usunęła bloga. Kiedy tylko będę miała czas, będę musiała w takim razie usunąć bloga ze spisu...

   Usuń
  2. Już działa. Przepraszam za problem, ale chwilowe "załamanie nerwowe" związane z czytelnikami było.

   Usuń
  3. W porządku :) Na szczęście jeszcze nie zdarzyłam usunąć.

   Usuń