24 cze 2015

Blog miesiąca czerwiec

Dzisiaj rozpoczyna się głosowanie na blog miesiąca czerwiec! Oddawać swoje głosy możecie do 30 czerwca do godziny 25:59, po tej godzinie ankieta zostaje zamknięta. Wyniki jak zawsze - w podsumowaniu miesiąca, które ukaże się 1 lipca. Istnieje możliwość jednorazowego zaznaczenia kilku odpowiedzi, jednak ankietę można wypełnić jeden raz Tutaj zostawiam ankietę, dostaniecie się do niej także, jak zawsze, klikając obrazek konkursu w kolumnie bocznej.

2 komentarze:

 1. Cześć!
  Nie uważacie, że tego typu konkursy są bez sensu? Początkujące blogi czy też te mało znane nie maja szans na zostaniu blogiem miesiąca. W tego typu konkurencji wygrywa 'osoba', a nie to co najważniejsze, czyli opowiadania. Na większości blogów z tej list pojawiły się odnośniki do ankiety, z podpisem "Głosujcie na mnie". Jeśli jest zakaz na publikowanie odnośników do konkursów na najlepsze opowiadanie, to dlaczego tutaj jest inaczej?

  Według mojego mniemania na tym blogu powinno pojawiać się więcej konkursów o tym co łączy nas wszystkich, czyli opowiadania i wampiry. Należy je jedynie dobrze wypromować, a będzie dużo zgłoszeń!

  Pozdrawiam i życzę kolejnym razem większej ilości rozwagi.

  OdpowiedzUsuń
 2. Przyznaję, że regulamin konkursu rzeczywiście jest trochę niedopracowany i powinny się w nim znaleźć stosowne poprawki co do jego przeprowadzania... Dziękuję za sugestię i w najbliższym czasie postaram się zrobić z tym porządek. Zarówno z tymi odnośnikami jak i przeprowadzanie i zgłaszaniem opowiadań.
  A jeśli chodzi o większą liczbę konkursów, to mamy w planach jeszcze kilka konkursów na opowiadanie o wampirach, ale więcej informacji o nich ukaże się w swoim czasie. Jutro kończy się obecny, ale może nawet już w lipcu wystartuje następny... Do obecnego po ponownym rozesłaniu informacji zgłosiły się cztery opowiadania, mam nadzieję, że następnym razem będzie zgłoszeń więcej. :)
  Zobaczymy, jak będzie w przyszłości z czasem, bo zaczynam się coraz bardziej zastanawiać nad przeprowadzeniem gruntownego remontu... Uzupełniłabym wszystkie opisy opowiadań i inne zakładki, jeśli zajdzie taka potrzeba no i może zmieniłabym szablon, jeśli by się udało. Ale to na razie plany, mniej lub bardzie odległe.
  Pozdrawiam,
  Zakręcona.

  OdpowiedzUsuń