9 sty 2015

[1] Informator: 04.01 - 09.01


Witajcie na pierwszym informatorze. Do Katalogu dołączyły trzy opowiadania. Na szczęście nie ma żadnej odmowy. Wkrótce ukaże się notka na temat nowego konkursu. Wyczekujcie jej!

Stan przed aktualizacja: 23
Ilość dodanych blogów: 3
Stan po aktualizacji: 26

To uczucie może cię zabić. Z wampirem w przeznaczenie.

Kategoria: Autorskie
Bohaterowie : Lena Kellan , James Stansern, Liam Hill, Stanley Bendr ,
Opis opowiadania: Zadziorna i nieugięta Lena w dniu swoich 17 urodzin staje się własnością króla wampirów – James'a. Dlaczego? O tym w opowiadaniu... Dziewczyna staje przed wyzwaniem przetrwania tego co zgotował jej los. Jest niepokorna i zawsze stawia na swoim. Jako jedyna ma odwagę przeciwstawić się śmiertelnie niebezpiecznemu James'owi. Król wampirów nie zna litości, jest bardzo zawzięty i wulgarny, za to cholernie przystojny. Postępuje bezwzględnie z wszystkimi i wszystkim co stanie mu na drodze do jego celu. Budzi grozę i przerażenie. Czy między nastoletnią buntowniczką a seksownym i niebezpiecznym wampirem może do czegoś dojść? Czy ulegną sobie nawzajem? A może będzie to tylko przelotna namiętność? 
Wszystkiego dowiecie się w opowiadaniu :D
Autor: Victoriaandreee

Jesteśmy tacy sami a jednak różni

Kategoria : Fan Fiction | Crossover
Bohaterowie: Alice Nolan, Damon Salvatore, Hook, Will Scarlet, Enzo, Królowa Śniegu, Stefan Salvatore.
Opis opowiadania: Opowiadanie łączy dwa seriale Pamiętniki Wampirów i Dawno temu.Postacie z ,,Dawno temu'' są trochę zmienione na potrzeby opowiadania..Alice córka Śnieżki razem ze swoim starszym bratem Willem przez intrygę Królowej Śniegu przedostają się do innego świata.Trafiają do Mistic Falls.Gdzie będą musieli zmierzyć się ze złą królową i odnaleźć sposób na powrót do domu.Na swojej drodze Alice spotka aroganckiego i seksownego Damona,który będzie działał jej na nerwy a mimo to coś będzie ją do niego ciągnęło.Co się stanie gdy te dwa światy się zderzą ze sobą? Co wyniknie z nowych znajomości? Zapraszam serdecznie.
Autor: niebieski kwiatek


Kategoria: Fan Fiction | Pamiętniki Wampirów
Bohaterowie: Caroline Forbes, Niklaus Mikaelson
Opis opowiadania: Jest to historia osnuta tajemnicą. Pełną pożądania, miłości i nienawiści. Młoda dziewczyna Caroline Forbes wyjeżdża na studia do mrocznego Dark Hill ,które wydawać by się mogło, że jest najspokojniejszym miejscem na świecie. A przynajmniej takie było dopóki nie zawitali tam Pierwotni.Hybrydy, wampiry, czarownice. Co jeszcze pojawi się w tym niezwykłym mieście?Oraz kim okaże się nowy nauczyciel Historii sztuki? Tymczasem osoba, która kiedyś była dla niej niemal najbliższą osobą na świecie teraz usiłuje ją zabić .Zapewne już dawno by nie żyła gdyby nie ratunek króla nocy. Czy nienawiść zamieni się w miłość? Oraz czy wszyscy ujdą z życiem? Przekonajcie się sami.
Zapraszam na wciągającą historię Klaroline.
Autor: Caroline Mikaelson

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz