Zmierzch

opowiadanie zakończone
Opis opowiadania: Czterotomowa historia, stanowiąca alternatywną wersję sagi „Zmierzch” autorstwa Stephanie Meyer.
Isabel traci rodziców w wyniku pożaru, który pochłania jej rodzinny dom. Śmierć najbliższych zmusza dziewczynę do przeprowadzki ze słonecznego Phoenix do wiecznie zasnutego chmurami Forks – miasteczka, które zamieszkują zamierzający zaopiekować się Bellą Cullenowie. Szybko okazuje się, że nowe miejsce skrywa sekrety, których lepiej nie poznać. Wkrótce na jaw wychodzą tajemnice z przeszłości, zaś Isabel odkrywa, że losy jej i nowej rodziny, nie zostały ze sobą splecione przypadkowo…
Autor: Nessa
cullen.hale.volturi-imagine-life
Opis opowiadania: Historia zwykłej dziewczyny... a może nie do końca? Wszystko się zmieni gdy pozna pewnego wampira z Volterry. Jak to się skończy? Kiedy będę wampirem? Czy Kajusz w końcu się na coś zdecyduje? Czy poznam tych słynnych Cullenów? Te pytania zadaje sobie Naravi. Ciekawe czy znajdzie odpowiedzi na nękające ją pytania?

Autor: NaraviCullen
opowiadanie zakończone
Opis opowiadania: Nietypowa historia całej rodziny Cullenów, mająca miejsce przed wydarzeniami opisanymi w książce. Carlisle powiedział kiedyś, że jego prawdziwa egzystencja zaczęła się dopiero wtedy, gdy spotkał Esme. Prowadząc przez kręte ścieżki miłości, nauczyła go, co to znaczy kochać do utraty tchu. 
Ich uczucie zostaje jednak wystawione na próbę, gdy Carlisle otrzymuje tajemniczy list od Volturi, a niedługo potem w Forks pojawia się wampirzyca, która przekonuje wszystkich o zażyłościach łączących ją z doktorem. Esme decyduje się na tymczasowe opuszczenie Cullenów, lecz kiedy wraca, jej rodzina jest w niebezpieczeństwie i tylko ona może zdecydować, co dalej. Czy poświęci się dla dobra najbliższych? Czy jej wybór okaże się słuszny?
Autor: Like a dark paradise
Opis opowiadania: Akcja opowiadanie dzieje się kilka lat po tym jak Volturi postanowili wyeliminować córkę Belli oraz Edwarda. Rodzina Cullen nadal żyje w Forks ciesząc się spokojnym życiem. Wydaje się, że już nic nie będzie w stanie skłócić ich błogiego spokoju. Jednak niezrozumiałe wizje Alice oraz nagłe pojawienie się nieznanej nikomu wilkołaczycy niepokoją wampirzą rodzinę. Z czasem okazuje się, że legendy o tajemniczej i do tej pory nikomu nieznanej Avalon są prawdziwe, a rodzina Cullen'ów jest w niebezpieczeństwie. Do czego się posuną, aby ratować swoich najbliższych?
Autor: Ice Queen
opowiadanie zakończone
Opis opowiadania: Bella Swan to ludzkie imię Iserell Meretri Svertre – niebezpiecznej łowczyni wampirów o silnym kręgosłupie moralnym i OGROMNYM pechu. Kiedy na jej drodze staje pewna wampirza rodzina, Bella przekonuje się, że każda istota – nawet jeśli jest to wampir – może być, w brew pozorom, dobra.Nim jednak to nastąpiło, Bella naraziła się zabijając wampirzycę Victorię pewnemu pozbawionemu skrupułów wampirowi o imieniu James. Mężczyzna może posunąć się do wszystkiego, by poczuć smak zemsty. Nawet do stopniowego eliminowania członków rodziny Belli...Czy Bella zdoła ochronić przed nim – i nie tylko nim – swoich najukochańszych?
A ZWŁASZCZA swego lubego? I czy sama przeżyje liczne starcia ze swoimi wrogami?
To może być ciężkie do wykonania... Ale zawzięta łowczyni zawsze walczy z przeciwnościami losu.
Kto wie, może jej się uda...?
Autor: Paulineee
Opis opowiadania: Długa, wielowątkowa historia na podstawie sagi „Zmierzch” autorstwa Stephanie Meyer. Akcja rozgrywa się kilka lat po wydarzeniach z ostatniej części tetralogii.
Świat Renesmee staje do góry nogami, gdy tajemniczy wampir rozpoczyna polowanie. Pośród nieśmiertelnych niezwykłe zdolności nie są niespodzianką, ale co by było, gdyby zakrzywiona została nie tylko rzeczywistość snu, ale też… czasoprzestrzeń? Przeniesienie do dwudziestego wieku to zaledwie początek szaleństwa z którym nagle musi zmierzyć się Nessie, zaś każda kolejna decyzja może zaważyć o tym, jak potoczy się przyszłość…
Autor: Nessa
opowiadanie zakończone
Opis opowiadania: Trylogia na podstawie sagi „Zmierzch” autorstwa Stephanie Meyer.
W jednej chwili cały świat Renesmee rozpada się, kiedy podczas walki z nowo narodzonymi ginie cała jej rodzina. Pogrążona w depresji dziewczyna bez wahania przyjmuje propozycję Aro, który obiecuje jej miejsce u swojego boku i odszukanie winnych zbrodni. Kiedy najważniejsza wartością staje się zemsta, wszystkie rozwiązania wydają się dobre – przynajmniej do momentu w którym nie dają o sobie znać wyrzuty sumienia, a koszmarne sny nie stają się zbyt trudne do zniesienia.
Autor: Nessa

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz