Crossover

Don't cry
Opis opowiadania: Setki lat w samotności.
Czy jest jakakolwiek szansa, by się z tego wyrwać?
A jeśli tak, czy cena nie będzie zbyt wysoka?
Może pożegnanie sprzed lat było tym ostatnim? Jedno słowo może tyle zmienić.
Miłość.
Czy może pokonać mrok, który czai się w sercu?
Droga do prawdy będzie najcięższą drogą do pokonania w życiu...
Autor: Mrs.Mikaelson
Jesteśmy tacy sami a jednak różni
Opis opowiadania: Opowiadanie łączy dwa seriale: „Pamiętniki Wampirów” i „Dawno temu”. Postacie z ,,Dawno temu'' są trochę zmienione na potrzeby opowiadania..Alice córka Śnieżki razem ze swoim starszym bratem Willem przez intrygę Królowej Śniegu przedostają się do innego świata. Trafiają do Mistic Falls.Gdzie będą musieli zmierzyć się ze złą królową i odnaleźć sposób na powrót do domu.Na swojej drodze Alice spotka aroganckiego i seksownego Damona,który będzie działał jej na nerwy a mimo to coś będzie ją do niego ciągnęło.Co się stanie gdy te dwa światy się zderzą ze sobą? Co wyniknie z nowych znajomości? Zapraszam serdecznie.
Autor: niebieski kwiatek
opowiadanie zakończone
Opis opowiadania: Faith Woodhope jest dawną przyjaciółką Marcel'a Gerard'a. Wraca po latach do Nowego Orleanu, by stawić czoła nowym problemom. Rodzina Mikaelson, która jest bardzo zaciekawiona nową osobą w dworze Gerard'a, coraz częściej wpada na nieznajomą. Dziewczyna od kilku wieków pląta się po świecie, szukając odpowiedzi na pytania: Dlaczego jej rodzina porzuciła ją jako noworodek w lesie? Dlaczego jest hybrydą trzech gatunków, a nie tak jak Niklaus dwóch?
Do miasta przybywają również Katherine, Caroline i Bonnie, a do tego jedną z najniebezpieczniejszych grup na świecie, która chce zabić Faith. Czy słabości Mikaelson'ów posłużą jako pionki w grze? Czy Faith odnajdzie rodzinę i odpowiedzi? Czy miłość, nienawiść i przyjaźń, poddane próbie – przetrwają?
Autor: Julia Teresiak
Opis opowiadania: Historia dotyczy Cassidy „Mandez” Mikaelson, córki wampira i czarownicy. Jest bezwzględną hybrydą, która gotowa zrobić wszystko by chronić swych bliskich. Urodzona we francuskiej dzielnicy Nowego Orleanu i wychowywana przez sabat czarownic jej matki. Odebrana rodzicom wbrew ich własnej woli. Ucieka kiedy poznaje prawdzie zamiary sabatu. Trafia pod opiekę wampira, od którego wiele się nauczyła. Nazwała go swoim mentorem. Potrafi dobrze tłumić swoje emocje. Troszczy się tylko o tych, których kocha. Prosi mentora aby ten odszukał jakiekolwiek informacje na temat jej rodziców. Jak się okazuje wampir natrafia na ślad tylko jej ojca. Pewnego dnia wraca do domu gdzie zastaje martwe ciała swych bliskich a obok jednego z nich widzi zapłakaną przyjaciółkę. Lecz to nie koniec jej problemów. W mieście w którym mieszka ktoś atakuje niewinne osoby. Próbuje się dowiedzieć kto za tym wszystkim stoi lecz do akcji wkraczają bracia Winchester. Dziewczyna postanawia uciec z przyjaciółką do Nowego Orleanu by ukryć dobrze swoją tożsamość. Jak potoczą się jej losy kiedy na swej drodze spotka ojca? Czy będzie w stanie mu wybaczyć? Co zrobi kiedy za nią przyjadą Winchester'owie? Jak postąpi kiedy się dowie, że zdrajcą jest osoba, o którą nawet by nie podejrzewała? Jaką rolę w jej życiu odegra Dean Winchester kiedy problemy jej rodziny dotkną również jego?
Autor: Bellaaa 20
The story of Callissa and Dean
Opis opowiadania: Callissa Mary Gesselle po tragicznej śmierci rodziców postanawia zamieszkać u swojej jedynej ciotki, Izabelli. Przeprowadza się z Londynu do Mystic Falls w stanie Virginia. Zapisuje się do miejscowego liceum, ale nie jest nazywana "Callissą" tylko "Eleną". Zaprzyjaźnia się z dwoma dziewczynami, które coś ukrywają. Poznaje przystojnych braci Salvatore,nie wiedząc nic o ich wampirzej naturze. W Mystic Falls ponownie pojawiają się bracia Winchester'owie, którzy polują na istoty nadnaturalne. 
Autor: Eunice Farro 
The story of Madeline and Dean
opowiadanie zakończone
Opis opowiadania: Madeline Elena Pierce to 24–letnia wampirzyca, która staje się narzeczoną jednego z braci Salvatore. Dziewczyna jest jednak nadal zakochana w swojej młodzieńczej miłości – Dean'ie. Ich drogi się rozeszły sześć lat temu. Winchester nagle pojawia się w Mystic Falls, a cała przeszłość zaczyna do nich powracać ze zdwojoną siłą. Jakie będą ich dalsze losy? Czy Salvatore da wolną rękę Madeline i będzie mogła odejść ze swoją prawdziwą miłością? Czy Dean pogodzi się z tym, że jego ukochana jest wampirem? Dowiecie się tego, jeśli tylko pozostaniecie ze mną do końca historii Madeline & Dean'a.
Autor: Eunice Farro
Opis opowiadania: Edward Cullen zostawia Bellę Swan po jej osiemnastych urodzinach. Załamaną dziewczynę znajduje w lesie jej brat Eljiah, Dziewczyna żałuje, że nie powiedziała ukochanemu o swojej tajemnicy. Rodzina Mikealsonów znowu jest razem, niestety z paroma wyjątkami. Nareszcie wszyscy mogą wrócić do dawnych zwyczajów. Tymczasem rodzina Cullenów zaczęła się kruszyć. Edward zaszył się gdzieś i dzwonił raz na miesiąc. Esme jest załamana rozstaniem Belli i swojego syna. Jasper obwinia się za to. Alice nie ma ochoty na żadne zakupy. Emmet przestał robić głupie kawały. Ma częste bóle głowy. Nie może się na niczym skupić. Co się z nim dzieje? To wie tylko jedna osoba...
Autor: Alison Mikaelson
Zemsta to najlepsza przyjaciółka kobiety.
Opis opowiadania: Ponad tysiąc lat chodzi po świecie osobnik płci męskiej, który jest jedyny w swoim rodzaju. W połowie krwiożerczy potwór, w połowie zmiennokształtna bestia. Od wielu lat w swoim życiu nie zaznał miłosnego uniesienia choć zaznał ból dotkliwych zdrad. W Mystic Falls pozwolił swojej osobie na chwilę słabości, pozwolił sobie na nią — piękną heretyczkę z szmaragdowymi oczami, która mino swojej przypadłości zachowywała się normalnie. 
Zbyt zachłannie chciał uzyskać jej miłość, a sama myśl, że ktoś inny, zajmuje jego miejsce, które jemu się należało, doprowadziła go do zwierzęcej wściekłości. Jego jedynym celem oraz pragnieniem było pozbycie się przeszkody. I zrobił to, nie zważając na konsekwencje swego czynu. Zabił jej brata, jedyną rodzinę, na którą kobieta mogła najbardziej liczyć, a z tym równało się, że zabił i ją. 
Po morderstwie swojego ukochanego brata poddała się siły ciemności, która czekała na ten desperacki ruch. Zmieniła się w potwora: kusicielkę niewiernych mężczyzn, morderczynię fałszywych kobiet oraz potwora bez skrupułów. Dzień w dzień przelewała litry krwi winnych najgorszych zbrodni. Ale najbardziej pragnęła rozlewu jego krwi.
Zemsta tworzona przez długie lata w końcu ujrzy światło dzienne. Kilka niedociągnięć na drodze i pojawia się on. Łowca wampirów, który za wszelką cenę pozbyć się jego oraz jej. Podczas ukrywania się przed łowcą, hybryda oraz heretyczka zbliżają się do siebie.
Jak skończy się ta historia? 

Autor: Clairy Blue 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz