Pamiętniki Wampirów

blog zawieszony
Opis opowiadania: Po stosie nieszczęśliwych wydarzeń z minionych miesięcy, Caroline oraz jej przyjaciele powoli zaczynają wychodzić na prostą. Marzeniem dziewczyny jest spokojne życie bez zmartwień i problemów, a teraz ma ono wreszcie szansę się spełnić. Nieoczekiwanie, w Mystic Falls zaczynają pojawiać się ludzie, którzy kierowani niewytłumaczoną nienawiścią do niej i jej rodziny, z hukiem sprowadzają ją z powrotem do piekła. Okazuje się, że całe jej życie było kontrolowane, a teraz nadszedł czas, by wreszcie uderzyć. Czy Caroline poradzi sobie w walce ze swoim własnym cieniem? Czy skazana na pracę w pojedynkę, będzie w stanie wygrać?
Autor: Sight
Opis opowiadania: Elena Gilbert po połączeniu się z Bonnie zaklęciem Kaia zostaje w magicznej śpiączce. Wszystko nabiera swojego obrotu kiedy Elena Gilbert z niewiadomych przyczyn budzi się po 15 latach. Akcja dzieje się w Mystic Falls. Co się wydarzyło przez te 15 lat? Jakie sekrety kryją przyjaciele przed Eleną? Co się stało z Bonnie Bennett? Czy jeszcze jest szansa na to by przyjaciółki się zobaczyły? Z kim będzie Elena ? Czy ocali swoich przyjaciół? 
Autor: Meredith Walker
List na zgodę
blog zawieszony
Opis opowiadania: Caroline po śmierci swojej matki decyduje się na zmianę. Opuszcza Mystic Falls, relacje z jej przyjaciółmi ulegają znacznemu pogorszeniu. W Nowym Jorku zostaje zupełnie sama. Uczy się żyć na nowo, otacza innymi ludźmi, a wszystko opisuje w listach do zmarłej Lizz Forbes. Żadnego z nich nigdy nie zdecydowała się wysłać, a jednak pewnego dnia do jej drzwi puka listonosz z odpowiedzią. Kim jest osoba odpisująca w imieniu jej matki i kto wysyłał listy?
Autor: Sight
blog zawieszony
Opis: Osiemnastoletnia Elena Gilbert rozpoczyna nowe życie, wkraczając do świata dorosłych.
Wraz z osiągniętą pełnoletnością zaczynają się kłopoty.
Klątwa uaktywnia się.
Czy niczego nieświadoma nastolatka, stanie się ofiarą samej siebie?
Czy uda jej się uwolnić... czy zostanie uwięziona?
Do miasta przybywa osoba, która chce odebrać to co jej.
Nic nie będzie takie, jakie było.
Nad Mystic Falls wiszą ciemne chmury.
Wybija północ. 
Autor: Dellirah
opowiadanie zakończone
Opis opowiadania: Caroline Forbes, nieśmiertelna, pełna życia wampirzyca, która staje w obliczu śmierci, a jedyną osobą która może temu zapobiec jest pierwotna hybryda, Klaus Mikaelson. Czy ich ponowne spotkanie zdoła ją ocalić, a jeśli tak to czy zagrożenie naprawdę minęło? 
Czy narodzone między nimi uczucie, zdoła pokonać nawet śmierć?
Autorka: FaithInMe
blog zawieszony
Opis opowiadania: Tysiąc letnia pierwotna hybryda, zazdrosna o swojego podopiecznego, który zawładnął sercem jego ukochanej, w gniewie i wściekłości, wyrwał mu serce, paląc na stosie jego ciało. Kobieta nie mogąc wytrzymać, wyłączyła człowieczeństwo, które stanowiło dla niej ważną część. Krwiożercza bestia która obudziła się w jej ciele, miała ochotę na rozlew krwi, która należała do jedynego i najpotężniejszego Niklausa Mikaelsona – sprawcy śmierci jej ukochanego.
Wszystko jeszcze bardziej się komplikuje, gdy spotyka starego przyjaciela, a ich uczucia wychodzą na wierzch. W grę wchodzą jeszcze przykre wspomnienia z lat ludzkich. Zemstę którą tworzyła od lat, zaczęła powoli wcielać w życie, gdy na drodze spotyka kogoś kto ma wspólny udział w krwawej misji. Choć ta osoba zdolna jest do wymordowania całego świata, potrzebuje pomocy wampirzycy by dostać to czego pragnie.
Autor: elose
Opis opowiadania: Miłość i nienawiść. Całkiem inne uczucia, a tak podobne. Jedno przechodzi w drugie, nienawiść w miłość, bądź na odwrót. Bonnie razem z Caroline rozpoczynają przygodę swojego życia, ale jeszcze tym nie wiedzą. Nie wiedzą kto wywróci ich życie do góry nogami i sprowadzi niebezpieczeństwo na nie. Są pewne, że wszelkie zagrożenia zniknęły, ale czy to na pewno prawda? Co ma do tego rodzina Pierwotnych?
Autor: Madzia tak po prostu
Opis opowiadania: Czy zawsze należy słuchać głosu swojego serca?
Dwoje ludzi żyjących dwa tysiące lat temu.
Jeden plan i o jedno kłamstwo za dużo.
Rozłąka na wieczność.
Czy warto było grać uczuciami innej kobiety?
Mrok otaczający Silasa zmusza go do zniszczenia Mystic Fall.
Czy zrobi to aby pozyskać moc na wybudzenie ukochanej?
Czy zakończy to serię nieszczęść w jego życiu?
Autor: Mrs.Mikaelson
Opis opowiadania: Heidi Santino jest już starym wampirem, przeszła nie jedno, ale wciąż ucieka przed kimś, kto zwiastuje śmierć nie tylko dla niej, ale także dla jej bliskich, czy uda jej się przetrwać i ochronić przyjaciela?
Autor: Lenena
blog zawieszony
Opis opowiadania: Elizabeth po śmierci męża została samotną matką i szeryfką Mystic Falls, odpowiadającą za porządek i harmonię w drobnym miasteczku. Jednakże z przyjazdem rodziny pierwotnych wampirów, wszystko ulegało zmianie. Matka dziewięcioletniej Caroline zostaje rozszarpana przez dzikie zwierzę, które grasuje nocami po lesie. I mimo tej brutalności bestii, Caroline nie pozwala jej odejść. Niklaus nie mogąc zostawić małej blondyneczki samej, przygarnia ją pod swoje skrzydła, mając nadzieję, że tego nie pożałuje.
Nie pomylił się.
Zwiastowała kłopoty i problemy jakich mało, ale biła od niej niebywała światłość i dobro, która chroniła go przed ostatnim szczebelkiem kierujące się do ostatecznej ciemności i zguby.
Autor: elose
Żegnaj, Caroline
Opis opowiadania: Bonnie umiera mając czterdzieści dwa lata, jako rozwódka i matka trójki dziewcząt: szesnastoletniej Shailenne, dwunastoletniej Madelaide i ośmioletniej Beatrice, które odziedziczyły po niej magię.
Cała trójka zostaje bez żadnego opiekuna.
Ich ojciec, Theodor Roerig, słynny naukowiec badający egzystencję po śmierci, wybrał życie u boku młodszej od siebie, modelki, na drugiej stronie półkuli ziemskiej, nie przywiązując żadnej wagi do kontaktu z dziećmi, których w pewnym sensie się wyrzekł.
Ostatnią prośbą Bennett’ówny, było zaopiekowanie się dziewczynami. I tę prośbę skierowała do swojej najlepszej przyjaciółki, Caroline, która nic, a nic nie wiedziała o dzieciach, mimo swojego, dosyć poważnego, wieku.
Tracąc wiarę w swoje możliwości, pragnie zawieźć dziewczynki do ojca, aby się nimi zajął i wziął całą odpowiedzialność za rodzinę. Ale wszystko się komplikuje, gdy stary wróg Bonnie pragnie zemsty na dzieciach, na co wampirzyca nie może pozwolić.
Caroline nie mając wyboru, musi prosić ostatnią osobę na ziemi, którą pragnie teraz widzieć. Klaus mimo wszystko zgadza się pomóc i to nie tylko z powodu dzieci, a z powodu swojej ukochanej, którą pragnie mieć.
Autor: Weenie

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz