1 mar 2017

Podsumowanie miesiąca: luty


Witam wszystkich na podsumowaniu lutego!
Już na dobre wszyscy powrócili do szkoły, nad czym pewnie niejeden z Was ubolewa. Przyznam się, że mi samej trudno przyzwyczaić się do wczesnego wstawania, ale jakoś daję radę, na razie xD Oby tylko tak dalej. Dzisiaj podsumowanie naprawdę króciutkie, więc zapraszam.

Stan spisu:

 • poprzednie podsumowanie: 01.02 - 77
 • dodanych blogów: 2
 • usuniętych blogów: 0
 • na dzień dzisiejszy: 79
 • trwające: 62
 • zawieszone: 8
 • zakończone: 9 
Katalog: Przyznam, że coraz bardziej martwi mnie frekwencja na katalogu, która coraz bardziej spada :( No i też fakt, że jakiekolwiek inicjatywy spotykają się z zerowym odzewem - no może nie zerowym, bo załogo katalogu zazwyczaj się na ten temat wypowiada. Długo myślałam nad tym, co by tu zrobić, żeby troszkę rozruszać nasz katalog i pomyślałam o nowej akcji mającej na celu przybliżenie czytelnikom blogów znajdujących się na naszym katalogu, przez co zachęcilibyśmy Was do zaglądania na te opowiadania. Na razie to dosyć ogólny pomysł, a może Wy też chcielibyście wziąć w tym udział? Moglibyśmy to zrobić na przykład na zasadzie, że raz na dwa tygodnie proponowalibyśmy jeden lub dwa blogi i Waszym zadaniem byłoby napisanie kilku zdań o danym opowiadaniu, autorce - wszystkim związanym z blogiem. Coś na kształt People, who read say, jednak nie do końca. Bo tym razem to my byśmy proponowali opowiadania, a wy byście je oceniali - co jest w nim wyjątkowego i co sprawiło, że zdecydowaliście się je przeczytać - ciekawy opis, a może ładna szata graficzna czy czyjaś opinia i za co cenicie je najbardziej, a może wręcz przeciwnie. Wszystko zależałoby od Was. Byłby ktoś chętny? 
I co Wy na to, żeby wznowić wcześniej wspomniane People, who read say i konkurs na blog kwartału? Już dawno ich nie było i może warto chociaż spróbować do tego wrócić?
Koniecznie dajcie znać, co o tym sądzicie!

Pozdrawiam,
Zakręcona

2 komentarze:

 1. Pomysł mi się podoba i chętnie wruciłabym do konkursu na blog kwartału pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Pomysł ciekawy i jak człowieki będą brać czynny udział, może być fajnie. :) Ja się piszę jakby co.
  Akcja People, who read say nie wiem jak wyglądała, bo jeszcze wtedy chyba mnie nie było z Wami, ale chętnie zobaczę jak to działa. :) Szkoda by było jakby KOOW umarło, mam sentyment do tego Katalogu ^^

  OdpowiedzUsuń