18 mar 2016

39. Informator 11.03 - 18.03

(c) Mrs. Punk z gallerygold.blogspot.com

Stan przed aktualizacją: 73
Dodanych blogów: 2
Stan po aktualizacji: 75


Kategoria: Autorskie 
Bohaterowie: Anabelle Casella i Alexander Devile 
Opis opowiadania: "Rok 2115. Minął dokładnie wiek od momentu, kiedy wampiry postanowiły przejąć kontrolę nad światem. Ludzie podporządkowują się silniejszym istotom, wykonują polecenia bez sprzeciwów. Większe miasta funkcjonują tak jak dawniej, ludzie wciąż chodzą do pracy, a dzieci i nastolatkowie do szkoły. Każdy obywatel wraz z ukończeniem lat osiemnastu ma obowiązek co miesiąc oddawać krew, aby zapewnić bezpieczeństwo sobie oraz najbliższym.
Anabelle Casella jest młodą dziewczyną, która przez całe swoje życia była trzymana przez rodziców w zamknięciu, w obawie przed krążącymi po świecie wampirami. Córka właściciela jednego z największych banków w Anglii oraz pielęgniarki. W dniu, kiedy ojciec dziewczyny traci wszystko mężczyzna zmuszony jest do posunięcia się do drastycznego kroku - aby nie upaść na dno postanawia sprzedać swoją córkę jednemu z najbardziej wpływowych oraz niebezpiecznych wampirów w Wielkiej Brytanii. Dopiero po przyjeździe Anabelle do posiadłości wampira rozpoczyna się horror oraz gra o przeżycie."
Autor: Ice Queen


Kategoria: Autorskie 
Bohaterowie: Kesja Walker ( Nina Dobrev), William Hathorn ( Ian Somerhalder) 
Opis opowiadania: Nietypowa dziewczyna, o równie nietypowym imieniu - Kesja- co się stanie, kiedy odkryje, rodzinną tajemnicę skrywaną przed nią przez ponad sto lat? Co się stanie, kiedy rzeczywistość, która mogłaby innym wydawać się przerażająca ją dopadnie? I co stanie się, kiedy spotka tajemniczego mężczyznę znanego jej ze starych zdjęć jej babki? Czy takie podobieństwo jest możliwe? Przekonajcie się sami :)
Autor: Charlotte 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz